Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február végén, március elején...

Február végén, március elején született babákat miben fogjátok hazavinni a kórházból?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez időjárás függő. Az én lányom március 9-én született,akkor bady, kis ing,harisnya,rugi,sapka és anorák volt rajta! Nem sokat volt kinn,autóval mentünk haza.
2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én március elején szülök és plüss bady+rugi+kabátka hozzá,amit vettem.

Pólyában fogjuk hazahozni és egy vastag plédet is vettem erre az alkalomra.Kötött sapka és kis zokni a rugi alá.

Időjárás függő,hogy mit adnak rá és kellesz e a kabátka a pólyába.


32 hetes kismami

2011. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit el tudok képzelni nálunk: sapi, h. ujjú vékony pulcsi, vékony lábfej nélküli naci, zokni, ezekre egy h. ujjú rugdalózó és rá a kapucnis overall. Autós babahordóban még puha pokróc(ok) szükség szerint.

(márc. eleje-közepe)

2011. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én februárra vagyok kiírva, már összeraktam a hazahozós rucit:

- hosszú ujjú body

- harisnya

- plüss nadrág+kabátka

- kiscipő

- sál, sapka, bundazsák (nagyon vastag, jó meleg)

- plusz egy takaró, a ki-be szálláshoz, mert autóval hozzuk majd haza.

2011. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Február 27.-re vagyok kiírva, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem leszünk addig egyben :) A hazahozós csomagba ezeket rakom a babának: rövid ujjú body "I szívecske apa" felirattal :) , harisnya, vastag zokni, disney hosszú ujjú plüss rugi és a hozzá való vékony plüss kabátka, meleg lábfejes és kesztyűs, kapucnis pihe-puha overál, vastagabb pamut sapi a kapucni alá, biztonsági takaró és persze a hordozó :)
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

ez a kérdés, úgy 20 éve meg is állta volna a helyét. DE:

gondolj bele, mostanában olyan az időjárás, hogy hétfőn minusz 12 van, pénteken meg plussz 12.


Az overál mindegyik esetre jó, max. csak egy bodyt adsz alá, vagy nagyon sok mindent.

2011. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!