Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 7re vagyok kiirva az...

Március 7re vagyok kiirva az ha jól tudom halak jegyű. Kinek van halak gyereke és milyenek? Mert a családba ilyen jegyű eddig nem volt.

Figyelt kérdés
köszi
2011. szept. 24. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mérleg gyerekem van, én viszont és a férjem is halak, és a második gyermekünk márciusban fog megszületni, halak lesz ő is, előre félek:) nagyon kedves jó gyerekek voltunk, viszont nagyon befolyásolhatóak a halak rossz irányban, minden hülyeségre kaphatók, cigi, drog, bulik, alkohol, emellett lelkisek, szociálisan nagyon érzékenyek, de mindent elérnek amit akarnak csak később mint ahogy mások:)) nővérem lánya is halak, két éves, nagyon jó gyerek, szófogadó, de a türelem nem tartozik az erényei közé:)) de különben olyan lesz a gyermeked amilyenné neveled:))
2011. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is halak vagyok jó gyerek voltam,nem cigizem,nem dohányzom,nem iszom,nem beszélek csúnyán,engem valahogy nem tudtak bele vinni a rosszba pedig koleszos is voltam és discoba is jártam,viszont nem szeretek ismerkedni,zárkózottabb vagyok inkább.Szerintem semmi gond a halak jegyűekkel.A nevelés fontosabb.Nekem szűz jegyű a férjem,és a Lányom is:-)))ők pörgősebbek:-)))Most egy kis skorpiót várok:-)))aki igen csak megkínoz már most,na de csak jöjjön ki.:-)))kis ficánka,sosem alszik,így én sem:-((
2011. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
március 15.-i a lánykám,most 1.5 éves.valóban a horoszkóp szerint eg nyugodt,szófogadó,de befolyásolható emberke.......lenne,ha olvasta volna a horoszkópját.de teljesen olyan,mint én voltam gyereknek,egy öntörvényű,akaratos,kissé hisztis,és nagyon mozgékony kislány.ennyit a horoszkópról....én egyébként ikrek vagyok,a következő babát mi is márciusra várjuk,5.-re vagyok kiírva...már nem olvasom a horoszkópot:)
2011. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom március 9én múlt 1,5éves. Semmi de semmi nem igaz rá amit a halakról írnak! Igazi miniterrorista,akaratos,erőszakos,mellette nincs 1perc szünet. Viszont nagyon okos,hamar tanul. Rá inkább az aszcendese a jellemző,ami nyilas,de én alapvetően nem hiszek a horoszkópban!
2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan még csak 7 hónapos a halak kislányom, de eddig nagyon ráillik. :)

Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba. Csak akkor sír, ha valami nagy baj van, amúgy némi nyöszörgéssel jelzi a problémáit.

Nagyon ügyes, eljátszik egyedül is, olyan kis magának való.

Szerintem nagyon jó természetű.

2011. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,jó neked irigyellek. Az én lányom nagyon sírós volt babaként is. Akkor és most sincs el maga egy percet sem! Állandóan pörög.

20:04es voltam.

2011. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a fiam ket es fel eves, halak (a lanyom szinten az lesz, elsejere vagyok kiirva :))


nyugodt, csendes, a felnottekkel hamar baratkozik, a gyerekkkel félénk. nagyon muveszi hajlamai vannak, erzekeny kisfiu.

baratsagos, élénk a képzeloereje, nagyon kreativ

nem agressziv, ritkan -szinte egyaltalan nem- verekszik, nem csapkod, de van akarata (mas gyerek a foldhozveri magat, o orakon at nyoszorog es nez vadlo szemekkel :))

nagyon jo a memoriaja, kivancsi, kitart egy dolog mellett, ami tetszik neki, gyerektol szokatlanul hosszabb tavon is, de a kudarcot ennek ellenere erzekenyen viseli

nagyon szeret kedveskedni, gondol masokra, de nem a nyali fali puszilkodasban nyilvanul meg, hanem pl tudja h a piros virag a kedvencem, akkor nekem ezt hozza, a nagyinak a cicat, stb

mindenkinel hamar megtalalja a modjat, hogy ervenyesitse az akaratat, ravasz kis lurkó


kb ennyi.

en nem hiszek a horoszkopban, amikor megneztem terhesen es mondtam a leendo keresztapanak mit irtak, azt mondta remeli lany lesz, mert tok buuzis, amiket irtak :D

ennyi maradt meg a halakrol es a horoszkoprol (ez off volt, csak annyira kiakadtam, amikor mondta, most mar mosolyogni tudok csak rajta, de anno kiakasztott)

2011. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tesóm halak. Zárkózottabb, nehezebben nyílik, bár próbálja nyitottnak mutatni magát. Nem tud továbblépni, túllépni dolgokon, és az életben sem egy nagy előrelépő. A halak a legnagyobb álmodozó. DE az aszcendens állítólag még többet számít.

Fiam márc. 15-i halak, oroszlán aszcendenssel. Én is és férjem is oroszlán, ami meg a legmarkánsabb, legtüzesebb jegy. Még nincs 1 éves a fiam, de nem látom a halak tulajdonságait rajta, inkább oroszlán: akaratos, önfejű, mindent nagyon akar, és ha akarja, azonnal. Hihetetlen gyorsan tanul, ez a mozgásfejlődésében és minden másban is látható, 7 hónaposan ha olyan kedve volt, ő evett egyedül kanállal.

2011. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ,majd kiderül az aszcendense is meg,higy mikor akar kibújni:D Én se hiszek a "horoszpókokban" :d mert amit az oroszlánokról irnak a makacsságon kívül rám semmi nme igaz. MAjd amilyenné nevelem olyan lesz :D

Amúgy ezt olvastam a halakról én is:

Halak gyerek (február 19 - március 20)

Álmodozó, érzékeny, barátságos kisgyerek, aki legszívesebben mindig a

családi fészek melegében ülne. Nagyon nagy szeretetigénye van, és

nagyon tud szeretni.


Könnyen megbántódik, ilyenkor teljesen bezárkózik, és napokig a fájó

sebeit ápolgatja. Idealista, ezért könnyű becsapni. Mindenkiről jót

feltételez és mindenkihez nyitott szívvel áll. Csalódások és idő kell

ahhoz, hogy rájöjjön, nem mindenki olyan, mint ő és a szerető szülei.

Társaságban, óvodában kezdetben félénk, visszahúzódó, de amint

megszokta az új helyet, gyorsan beilleszkedik és nagyon sok barátot

szerez. Mindenki szereti, mert kedves, mosolygós, jó gyerek, akivel

sosincs semmi baj. Sokat segíthetünk neki azzal, ha növeljük az

önbizalmát.

Kedveli a kézműves foglalkozásokat, legyen az rajzolás, ragasztás,

gyöngyfűzés vagy varrás. Kreatív és remek kézügyességgel rendelkezik.

Szívesen készít ajándékokat és örömmel adja mindenét oda azoknak,

akiket szeret. Jószívű és előzékeny. Segít a bajba jutott kis társain,

és meghallgatja az elesetteket.

Fejlett humorérzéke van és rendkívül intelligens. Az őszinteség nem az

erőssége. Számára egy kis füllentés nem egyenlő a hazugsággal, csupán

- bizonyos helyzetekben - az empátia része.

Gazdag fantáziavilágának köszönhetően örömét leli a mesekönyvekben,

meselemezekben és a gyerekszínházakban. Szereti a zenét, a

természetet, a kirándulást és az állatokat.

A Halak jelképvilága

Uralkodó bolygója: Neptunusz

Eleme: víz

Fém: platina, ón

Drágakő: holdkő

Kedvenc színe: halvány tengerzöld

Növények: tavirózsa, fűzfa

2011. szept. 25. 09:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ez így ahogy van rám illik Márciús 5.én születtem


De igazából szerintem a körülmények,emberek,és nevelés együttes hatása,na meg gyerek függő hogy ki milyen lesz.


minden esetre ha ilyen gyerkőcöt szeretnél akkor ilyet kívánok neked,ennél rosszabbat semmi kép:-))

Meg magamnak is ha lehetne olyat kívánnék mint amit a horoszkóp írt a halakról.

2011. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!