Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mi lehet ez a furcsaság...

Vajon mi lehet ez a furcsaság még ilyet nem tapasztaltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Este nem tudtam kimenni vagyis hajnalba mert eset az eső a kinti wc-re ezért van egy kis edénykém amibe pisilek.

Reggel mikor kiakartam borítani láttam hogy az alja fehér mint a hó valami leülepedett. Szerdán voltam védőnőnél és ő a tesztcsíkkal semmi különöset nem észlelt.

Azon gyanakodom hogy netán a terhesvitamin lehet vagy nem lehet a tesztcsíkkal mindent kiszűrni és gyulladásom van?

Szerintetek?


2011. okt. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy az edény falán volt valami, amit nem láttál,viszont vízben /vizeletben/ kioldódott és leülepedett!
2011. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Mindegy mi az amíg nem vér addig nincs baj.


A vérzés is akkor baj ha menstruáció mennyiségü.


nekem iszonyat fehér folyásom volt, föleg a vége felé, mint a niagara vízesés, és normális volt az is.

2011. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyet tapasztaltam én is, aznap mikor mentem vizsgálatra, reggel pisiltem egy üvegcsébe, és mikor elindultam, lerakódás volt a vizeletben, mintha lisztet szórtak volna az aljába. Aztán elvittem a vizsgálatra a vizeletet, de újat kellett pisilnem, mondván, hogy azt már régen pisiltem.Az új vizelet már rendben volt. Rákérdeztem, hogy mi lehett, de senki nem tudott rá válaszolni. Szóval nem derült ki, hogy mi lehetett. Sőt nemrégiben volt valaki aki feltett egy hasonló kérdést itt, szintén kismama volt, de neki se tudták, hogy mi volt. Ha a védőnő mindent rendben talált nálad, akkor szerintem neked sincs min aggódni.
2011. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat remélem nem lesz akkor baj belőle.
2011. okt. 9. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!