Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van az az időszak a...

Mikor van az az időszak a terhesség során, amikor még el tud vetélni, egy nő, és aztán már nem?

Figyelt kérdés
15hetes 6 napos kismami kérddezi, mert tegnap este görcsöltem,de nem véreztem,de mitől volt ez akkor?
2009. jan. 31. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen sajnos nincs. van aki 5-6 hónaposan veszitette el a babócáját. (ld Palotás Petra)
2009. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben célszerű lenne valamilyen magnézium tartalmú gyógyszert szedni, illetve ha a görcsölés nagyon eltér a korábban megszokottól, inkább menj orvoshoz. Sajnos nincs a terhességnek olyan időszaka, amikortól már nem áll fenn egy esetleges vetélés kockázata. A 20. hétig késői vetélésnek hívják, afölött már koraszülés. Koraszülöttként a 23-24. héttől lehetnek reális életben maradási esélyek.
2009. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a veszely vegig fennall, csak ha kesobbi stadiumban hal el a magzat (nagyjabol a 24. het utan), akkor megszulettetik az anyaval. Ha gorcsolsz, szedj ra magneziumot, es legkozelebb emilitsd meg az orvosnak, hogy gorcsoltel. Ha nem vagy nyugodt, inkabb keresd fel hamarabb az orvost. Es javaslom a sok pihenest! Az nekem mindig segitett.
2009. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valóban ez végig fennál. van, hogy az utolsó hónapokban hal el a baba.
2009. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!