Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy ekkora különbség...

Létezik hogy ekkora különbség van egy városon belül védőnő és védőnő között?

Figyelt kérdés

Kolléganőmmel egyidős kismamák vagyunk (9. hét), csak épp a város két különböző végén lakunk.

Ő ma volt a védőnőjénél, kapott kiskönyvet, meg beszélgettek meg minden.

Én felhívtam a sajátomat, aki közölte, hogy menjek el a területileg illetékes nógyogyóhoz, hozzá meg majd elég lesz a 12 hetes UH után menni, majd akkor csinálunk kiskönyvet. :-(

Úgy meglepődtem, hogy a kérdéseimet, amik azért gyűlnek, fel se tudtam tenni,


2011. jan. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ők is emberek, nem egyformák. Orvosok közt is van ilyen is, olyan is...minden szakmában. De te attól még elmehetsz a nőgyógyászhoz nyugodtan, aztán a papírral a védőnőhöz a kiskönyvért. Lehet, hogy éppen voltak nála, és nem tudott beszélni veled. Talán személyesen más lesz. :)
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is különböznek. Én az elmúlt két évben már az ötödik védőnőmet "használom", és mind más és más.

Más kerületekben -ahol laknak barátnőim- ott is más a védőnők szokása.

Pedig elvileg vannak kötelességeik, de mind máshogy értelmezi.

2011. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, létezik!

Én sok helyen laktam, még várandósság alatt is cseréltem védőnőt, de asszem megtaláltam a világ legrosszabbját!

21hetes vagyok.....

Fehérje a vizeletben, legyint rá, azt mondta, nem kell doki, természetes. A doki egyből antibiotikumot írt, mert fertőzés jele volt.

Az afp leletemet elhagyta, amit megígért, hogy a 18.hét helyett a 19.re pótol, hív telefonon. Azóta kerestem, de mikor látta, hogy én vagyok, kinyomta. Azóta sem keresett. Aztán véreztem, így bementem a kórházba, ahol egyből az afp leletet kérték...és még engem csesztek le. De elmondtam,mi történt, és 10perc alatt lekérték.


Holnap megyek hozzá.... :-(

Szerencsére 3.baba, így hozzá nincsenek már kérdéseim.

2011. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy 5 hónapos csemete mamája vagyok Pestről költöztem vidékre imádtam a Pesti védőnénimet megvolt a mobilszáma is és ha úgy adódott eddig (3-szor) felhívhattam itt vidéken felelősségteljesen elcsattogtam a rendelésre és közölték nincs rám kapacitásuk jelenleg és egyébként is az eddigi 1 védőnő is szülni megy úgyhogy majd keresnek ! 2 hónappal később csengetett be.Mobilszámot nem adott ki vagyok ábrándulva!Jah és a poén bejött leült átmásolta a magánklinikán készített papírjainkat és menni akart mire megkérdeztem a gyereket nem nézi meg? Válasz:Hagyjuk aludni! :) vicces akkor miért is ő a VÉDŐNŐ?
2011. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor még jó, hogy "egységes" a védőnői szolgálat. :-)

Én meg tiszta hülye vagyok, tegnap egy fél órát bőgtem, merthogy nekem miért nincs még kiskönyvem. Na jó, ezt a hormonokra fogom. :-)

2011. jan. 13. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!