Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34. héten már nézik a...

A 34. héten már nézik a méhszáj nyitottságát? Vagy csak ha van valami panaszom? Ezt általába ki nézi és hogy? Egyáltalán a tanácsadáson?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már a 32. héten nézte a nőgyógyász, azóta pedig rendszeresen ha megyek hozzá.

Kézzel nézi meg, nem tudom máshogy lehet e ?

2009. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt dokija válogatja, az enyém nem nézte. Kézzel nézi meg, de nem kellemetlenebb mint egy vizsgálat, és igen a tanácsadáson.
2009. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16.hetesen nézte előszőr,azota is nézi a nőgyógyász.Szerintem mostmár neked is nézni fogják.
2009. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az UH-n nem látják?
2009. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az en dokim endemet,a 13dik heten nezett meg utoljära hüvelyi ultrahangon,azota csak hasi ultrahangon nez es semmi több!Ha azt ultrahangon nem lätjäk,akkor eddig nekem sem nezte,de azt sajnos nem tudom ott lätja e!...Igaz häl`Istennek semmi panaszom nem volt eddig.

29 hetes kismama

2009. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, az én dokim a 12. héttől minden vizsgálaton megnézett. A kiskönyvben van is ennek megfelelő hely ahová be kell írnia. Tehát a 30. héten megnézett majd legközelebb a 36. héten mentem, akkor is megnézett és a 37. héten meg már nem. Csodálkoztam is rajta. Azt mondta majd a következőn.....

Boldog babavárást :)

37 hetes kismama

2009. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem először 27 hetesen nézte meg mert sokat keményedek.

most 34 hetesen is megnézte és már 1500-as a méhszáj.

2009. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!