Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy rosszul állapítj...

Létezik, hogy rosszul állapítják meg a méhnyak hosszát, és a méhszáj nyitottságát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam volt olyan hogy az egyik doki szerint zárt voltam cx 3000, a másik szerint meg egy újjnyira nyitva.Utána újra a régi dokim szerint megint zárva,szval érdekes volt.De látod ilyesmi lehet.
2009. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmire gondoltam...

Előző terhességemnél egyik doki szerint nyilni kezdtem, másik szerint nem, a harmadik szerint a külső méhszáj nyílt.


Mostani terhességemnél pedig egyik doki szerint 1centire meg van rövidülve a méhnyakam, a 10. héten.

Kiváncsi vagyok, hogy a másik doki mit mond. Ugyanis semmi panaszom nincs, csak egyszer görcsölgettem, nem vérzek, nem érzek semmi furcsát. kop-kop-kop

2009. máj. 2. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem előfordulhat.Ezt nem "centivel"mérik, tehát két doki, két kéz, két vélemény.Nem szentírás ez, csak jól meg tudják ijeszteni az anyukákat, meg befektetnni feleslegesen.Persz tudom van amiko indokolt, de van amikor eltúlozzák.
2009. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!