Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, melyik a jó magzatvé...

Kismamák, melyik a jó magzatvédő vitamin?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél az első trimeszterben (és már fogantatás előtt) Elevitet szedtem, aztán a dokim leállított róla, mondván, csak a hátsómat növelem, és a Gravidát javasolta. Aztán a további két lurkónál is ezt használtam, a laborom mindig jó volt, talán van köztük összefüggés. Tehát a kérdésre az én válaszom: Gravida
2011. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbben a Femibionra esküsznek, de meglehetősen drága. Szerintem az első 3 hónapban érdemes azt megvenni, utána elég az Elevit, vagy a Gravida. A Gravidából a 90 szemes kb 5000Ft, és 3 hónapig elég.
2011. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindegyik magzatvédő multivitamin jó, mert benne van minden, amit ma tudunk, hogy bizonyos rendellenességeket meg lehet vele előzni, illetve a baba szerveinek kifejlődéséhez szükséges. Válaszd azt, ami neked szimpatikus.


Első terhességemnél Elevitet szedtem (a Gravidától sugárban hánytam). Most LadeeVit-et szedek, ezt ajánlotta az orvosom. Ebben Omega3 zsírsav is van, ami a baba agyának fejlődéséhez szükséges.

2011. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem. Nem volt vele semmi gondom.
2011. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hipp Natal..nagyon jó!

Minden jót Nektek4

2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Femibion, nagyon jó! Nem nagy, könnyű lenyelni, nem volt gond a széklettel sem tőle, és nem híztam tőle!

(Megmaradt egy teljes doboz ha valakit érdekel:)))

2011. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első terhesség alatt Elevitet szedtem, nem tudtam lenyelni 2 darabban se, állandóan hánytam, és el is vetéltem (bár nem attól). A rossz tapasztalat miatt most meg se próbáltam. Az elejétől Femibiont szedek, semmi bajom, és már rugdos a baba.
2011. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a LadeeVit jött be. A Gravidától hánytam, az Elevitben az nem tetszett, hogy nincs benne jód (anno pajzsmirigy gondjaim voltak). A LadeeVit-nek nálam nincsenek mellékhatásai és úgy néz ki nem is hízok tőle. (2 hónapja szedem.)
2011. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem, amitől nagyon fájt a gyomrom. Ezután arra döntöttem, hogy a legjobb magzatvédő vitamin az, ami a vegyes táplálkozás során jut a szervezetembe, rajtam keresztül pedig a babának. Vasat szedtem, c-vitamint. Erős, egészséges, a legjobb Apgar értékű kisbabát szültem.
2011. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig jön valami új, és akkor úgyis az lesz a legjobb, azt fogják ajánlani a dokik is.(Felénk így van).

Egyébként én Gravidát szedtem, nekem jó volt.

2011. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!