Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen dolgozik még?...

Ki hány hetesen dolgozik még? És mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok, 38 hetes koromig dolgoztam. Nem volt nagy pocim.
2011. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én 30. héttől nem dolgozom. ülő munkát végeztem, irodában, de már szerettem volna készülni a baba érkezésére, hogy ha esetleg hamarabb érkezne, akkor ne legyen semmi felfordulás. igazándiból adódott, hogy év elején már ne menjek vissza, de ha nem így jött volna ki, akkor még egy hónapot dolgoztam volna, 34. hétig. és őszintén kezd megerőltető lenni egy-két dolog. nem is beszélve a bp-i közlekedésről... még ha a két kezemben csomagok vannak, akkor is elnézik, hogy álljak. és közben nagyon nagy a tömeg, utálok közlekedni a városban ezek miatt.
2011. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

8 hetes vagyok. Irodai munkát végzek. Kb. júniusig tervezem, hogy dolgozok.

De minden nap szenvedés, mert állandóan álmos vagyok!

Legszívesebben már nem jönnék.

2011. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
el fog múlni az álmosság. az eleje a legnehezebb, kitartás!
2011. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32 hetes koromig dolgoztam, könyvelő vagyok. Még bírtam volna, de a nővéremnek van két fia, akikre vigyázni kellett. Nyár volt, és így jól jött a családi bébisitter, amíg ők dolgoztak, én voltam a két ovis fiúval egy hónapot.
2011. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hotelben voltam recepciós, álló munka, nagy hotel. 36 hetesen hagytam abba.
2011. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12 hetes koromig,akkor lettem veszelyeztetett. Nem dolgozhatok,mert barmikor kinyilhat a mehszajam.
2011. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 8. hónap végéig dolgoztam, művezető voltam a MÁV-nál, rengeteget kellett sétálnom az embereim után. 1,5 óra alatt meg is lett a baba. A legkisebbel azonban az 5. héttől itthon voltam, mert cukorbeteg vagyok, és az új munkahelyemen nem engedték, hogy időben szúrjam magam és időben egyek. Azt mondták, majd ha nem áll ügyfél a pultomnál:( Így persze az egekben volt a cukrom, vagy nagyon leesett, az orvos meg megtiltotta a munkát.
2011. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

08:33-as

Hát remélem, hogy el fog múlni. Most állandóan fáradt vagyok. A legjobb, hogy mindenki megjegyzi milyen szarul nézek ki. Mivel tudni nem tudják az okát, csak bólogatok!

2011. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a 33.hétig (május végéig) fogok dolgozni, ha nem lesz semmi probléma. Az első terhességnél is ennyit dolgoztam. Irodában vagyok napi 8 órában. Bevallom 5 évvel ezelőtt sokkal jobban viseltem, most gyakrabban vagyok nyűgös, nincs kedvem dolgozni stb. :-( Most is itt lógok a neten, ahelyett, hogy csinálnám a dolgom :-)


Kedves 8 hetes! Én is mindig megkaptam, hogy milyen sz@rul nézek ki :-)) Aztán néztek nagyot, mikor nemrég megtudták, hogy miért :-)


13+5 km

2011. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!