Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet eltitkolni, hogy...

Hogy lehet eltitkolni, hogy terhes vagy, minimum a 12. hétig? (még nem 18 éves anyáról beszélve) Sok ilyenről hallottam és érdekel. Nem vagyok terhes!

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés, de egy sztk-ban van külön ultrahang vizsgáló terheseknek és nem? Merthogy a nem várondósoknak is szükségük van uh vizsgálatra... Ha külön van, akkor elnézést (csak magánnál voltam, és nem terhesen is vizsgáltak már ultrahanggal), ha meg csak egy uh-s vizsgáló van, akkor nem bukhat le. De, ha terhes nőknek külön is lenne, akkor is lehet azt hazudni, hogy az orvosa meg akarta vizsgálni ultrahanggal és éppen ebben a vizsgálóban rendelt, így oda kellett mennie.
2011. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sógornőm 17 évesen lett terhes és nem mondta el csak akkor már amikor nem lehetett elvetetni.Semmi nem látszott rajta,pedig nem hordott bő ruhákat.

39hkm

2011. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Simán lehet titkolni,mert nem látszik,de gondolod a szülei ráérőszakolnák az abortuszt,ha megtudják?
2011. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, de még titkolnom kell a babát a munkahelyemen, mert próbaidős vagyok. Nem nagyon takargatom magam, annyi, hogy pulcsiban szoktam lenni. Nem vették még észre, pedig azért már látszik a kis kukisom.:) A 12. hétig könnyű lesz eltitkolni, csak a reggeli rosszullétekkel kell megküzdeni.
2011. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!simán lehet titkolni és most 15 hetes terhes vagyok.jó már látszik a pocakom de csak a rokonok tudják hogy terhes vagyok,mert nekik elmondtuk.de senki más nem veszi észre.a munkahelyemen se tudják mert van rajtam mellény.nem azért hordok mellényt mert szégyellem ne értsetek félre,hanem azért mert megint 3 hónapos próbaidős szerződés írtak és ilyenkor bármikor kirúghat.pedig úgy szeretném világgá kürtölni hogy terhes vagyok.
2011. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gratulálok a kismamáknak, jó babavárást! :)

2011. jan. 15. 10:51
 17/17 anonim ***** válasza:
Amig nem látszik pocak meg terheség jelei mell nagyobodás meg hasonlok kivánja azt az ételt amit utált kiderül hamar. Ha probléma mentes terheség van sokáig ki lehet huzni.Rendelőbe szomszéd rokon meglát véged van
2011. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!