Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok, és lehet hogy...

Jodi kérdése:

20 éves vagyok, és lehet hogy babát várok, nehéz anyagi körülmények között élek a párommal, mivel még a párom a nyáron fog munkába állni. Az Abortusztól rettegek, semmi képpen nem akarom elvetetni egy nagy szerelem gyümölcsét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezek szerint már eldöntötted h mit fogsz tenni, s én nagyon becsüllek érte, sztem jól döntöttél, egy kisbabát nem fogsz megbánni:)Kitartás s úgyis rendeződni fog a helyzetetek, minden jót s drukkolok.

Ja s gratula::)

2009. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Először is ha tényleg jó a kapcsolatotok és elbír egy ekkora "terhet", akkor tényleg nem szabad elvetetni! Aztán lehet, hogy életed végéig csak bánnád. Írd meg nekünk légyszi, hogy a párod hogy reagált! Kíváncsi vagyok! :) Sokan vállalnak rosszabb anyagi körülmények között babát. Most mondjam azt, hogy bár 24 vagyok és mindketten dolgoztunk a férjemmel (de én táppénzen vagyok már 7 hetes korom óta és a táppénzem 30-40 ezer 96500 bruttó után), van egy lakásunk (ami még a banké).....

Amúgy sok olyat ismerek, ahol a gyereknek mindent megadnak, mégsem boldog. Na és miért nem? Mert mindent megkap, csak a szeretetet nem! Szóval az a legfontosabb, hogy szeretitek egymást, a többi majd jön!

Sok boldogságot kívánok nektek és kitartást!

23 hetes kismami

2009. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
szia!!Én 18 éves vagyok!5 hetes a kisfiam,mi sem élünk könyű anyagi helyzetben!!És nem bántam meg!a legcsodálatosabb érzés hogy a kisfiam a karomban tarthatom!!Hidd el te sem fogod megbánni!!sok sikert és boldog babavárást
2009. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
A lényeg, hogy legyen apja, anyja, és sok szeretet! A pénz nem minden. Azért ha valaki nagyon akarja, akkor a legalapvetőbb dolgokat biztos megtudja adni majd a picinek. És mint írtad, nagy a szerelem is! Boldog babavárást!
2009. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem minden kisbaba meg akar születni! Ne vedd el a kicsi életét, főleg ha szerelemgyerek! Mikor megtudtam, hogy babát várok, én is megijedtem, a párom akkor vesztette el a munkahelyét és attól féltem, hogy nem tudjuk neki megadni, amire szüksége van. Aztán megtartottuk őt. Azóta, ha eszembe jut (már egy éves a kisfiú), hogy mit akartam tenni, elszorul a szívem. A nagy kerek világon nincs semmi és senki, akit jobban szeretnék Tőle és ami a legfantasztikusabb, ez kölcsönös. Amikor a pici orrocskáját a nyakamba nyomja és érzem a szuszogását, megáll a világ!

Az Isten mindig megsegít és miatta érdemes is küzdenünk a világban. Még most sem rendeződtek az anyagiak teljesen, mert a férjem azóta is egyik munkahelyről a másikra megy, mindent elvállal, de a kicsinek mindig jut annyi, hogy ne szenvedjen hiányt semmiben.

Kérlek majd tudasd velünk, hogyan döntöttetek!

2009. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
É 19évesen lettem anyuka :) Egy percig nem bántam meg! IMÁDOM!!
2009. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 vav22 ***** válasza:
60%
Én 20 éves vagyok és 12 hetes terhes. Teljesen kiborultam mikor kiderült, hogy terhes vagyok. És még nem volt olyan biztos a kapcsolatom, csak 3-4 hónapja ismertem a párom, akit egy hosszú kapcsolat után ismertem meg és lelkileg még nem rázódtam teljesen helyre. Képtelen voltam elvetetni a gyereket pedig lehet, hogy még együtt sem maradunk életünk végéig... Szerintem kicsit depressziós is lettem annyi minden jött egyszerre, de bízom benne, hogy ha a kezembe lesz nem bánom meg a döntésem, persze a jövőtől nagyon félek... Te legalább fülig szerelmes vagy a párodba és biztos a dolog, uh. örülj neki és csak a picúrra gondolj! Ha máshogy döntenél lehet egész életedbe bánni fogod!
2009. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Ahogy tudtok, koltozzetek ki kulfoldre, en csak azt tennem. Sajnos Magyarorszag egyre jobban csak pusztul, nincs jovo, az biztos. En nem szenvednek otthon.
2009. febr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
en sem:) kulfoldon szultem meg a gyerekemet is ugy hogy a parom magyarorszagon volt kozbe, de hal istennek kijott utannunk igaz akkor tudott kijonni mikor mar 2 honapos volt a babank !
2009. febr. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Én ezt a külföldre menekülést nem nagyon javasolnám, főleg, ha vannak szüleitek, akik egy kicsit is tudnak segíteni. Nem menekülni kell a problémák elöl, hanem megoldani azt. A legvégső esetben mennék külföldre. Itt nem ezen van a hangsúly, és egyáltalán nem biztos hogy az ember ott megtalálja a számításait. EGy pici babával elég kockázatos így útra kelni.
2009. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!