Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felicitas kérdés? Régebben...

Felicitas kérdés? Régebben lehetett az interneten igényelni felicitas kupont, amit bababoltokban be lehetett váltani, már nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
azt írja a felicitas.hu, hogy a védőnőtől lehet már csak igényelni, neten már nem
2011. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már a védőnők sem osztogatják olyan könnyen :( Mondjuk én a második babát várom, de gondoltam talán jár neki is. Azt mondta, sajnos nem tud adni olyan kiadványt, amiből ki lehet szedni a kupont, ők sem kapnak. Hát, nem tudom... POnt ezért a felicitas.hu-n nézelődtem, ott van kupon, de oda is írták, hogy a kinyomtatottat nem fogadják el.
2011. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam újságot a védőnőtől a legelső alkalommal,de nem találok kupont, úgyhogy nincs mit kiváltani!:(
2011. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az én védőnőmnek nincs, nem kaptam terhesség alatt sem.
2011. máj. 17. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Kár, hogy már nem lehet igényelni. :(
2011. máj. 17. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szerencsés vagyok!Kaptam a védőnőmtől Felicitas tanácsadó könyvet és abban volt kupon.Gondolom a beváltos kismama csomagosra gondolsz! De a könyvet már csak részletekben kapom meg.Még jelenleg az 1/4.-es kiadás van meg!
2011. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!