Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szájon herpesz terhesség...

Szájon herpesz terhesség alatt okozat rendellenességet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

14:14-es, köszönöm a hozzászólást :)


nem te ijesztgettél, hanem anyósom, egyik kommentemben írtam is, ezért mondták, hogy ne hagyjam magam :)


Köszi az ötletet, legfeljebb megkérem az orvost, hogy küldjön el egy szurira.

2011. jan. 17. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:

11:49-es vagyok.

Az ijesztgetést csak általánosságban írtam, illetve a kérdező is utalt az anyósára.

Amikor az első babámat vártam, főiskolára jártam, nagyon el voltam foglalva, nem maradt sok időm aggódásra. Most 2. babánál már talán több időm van, folyamatosan internet közelben vagyok, így a terhességről is többet olvasok. Miután tanulmányoztam, hogy bizonyos ételek milyen betegséget okozhatnak, illetve milyen helyzetben szabad aludni, vagy ha elkapok valamilyen betegséget milyen következménye lehet, fölöslegesen stresszeltem magam. De változtattam, mert a stressz árt igazából a babának, mert mindent éreznek. Hiszek abban, hogy egészséges kisfiam fog születni!

Neked is nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :o)
2011. jan. 18. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!