Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesz a terhesség alatt?...

Herpesz a terhesség alatt? Nagy baj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol van. Ha genitális herpesz, akkor sem jelent feltétlenül bajt a gyerekre, valószínű császározni fognak.

Ha a szádon van, akkor semmi baja nem lesz tőle.

2011. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a számon volt terhesség alatt. Semmi bajt nem okozott. Csak azt nézd meg, hogy amit tenni akarsz rá, lehet-e terhesség alatt.
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uhh, köszönöm...a számon van.A babának nem okoz gondot?
2011. máj. 5. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
és mit ajánlotok?
2011. máj. 5. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben volt a számon is meg az orromon is,több alkalommal.Zoviraxot használtam rá.Az orvosom megnyugtatott,hogy semmi problémát nem fog okozni,és így is lett.A krém pedig nem szívódik fel olyan mértékben,hogy ártson,és nem is magzatkárosító hatású.Gondot csak abban az esetben okozna,ha először jelenne meg rajtad,de gondolom nem így van.Nyugi!
2011. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az fontos, hogy először van-e herpeszed, vagy már volt máskor is.

Ha először jött ki, vagyis most kaptad el a herpesz vírust (és csak ebben az esetben) lehet belőle baj, mert a szervezetedben még nincs jelen ellenanyag.

Akkor szólj az orvosnak mindenképp.

2011. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!