Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]


nem ennyire piros de piros.. akkor? szerintetek? terhes vagyok? vagy csak a két csík a terhesség? mert a haszálati utasítás azt mondja hogy mindkettőnek pirosnak kell lenni, azt hiszem úgy olvastam..


2011. jan. 17. 18:43
1 2
 1/18 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Ez bizony baba, grat! :) Mikorra nem várod? Biztos azért halvány mert még korábban teszteltél.
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem két csík a terhesség?
2011. jan. 17. 18:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez a csík piros, de kettőnek kellene lennie. Szerintem nem vagy terhes, de ha még a nemvárt előtt teszteltél, akkor csinálj egy újat a nemvárt napján.
2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
de igen, a terhesség 2csík. 2-3nap múlva csinálj egy újat (könnyen elképzelhető az, amit az első írt), ha erősödik a 2.csík, akkor baba.
2011. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
31.én történt a dolog, és 11.én kellett volna megjönnie, de sose volt normális, volt hogy hónapokig nem jött meg.. és szerintem amiatt nem jött meg hogy eddig se volt peteérésem. de azért már kíváncsi voltam.
2011. jan. 17. 18:59
 6/18 anonim ***** válasza:
A két csíkos teszt jelent terhességet. Én ezen csak egy csíkot látok, a másik, halványabb csík, ha jól látom már nem azon a területen van, ahol értékelhető. De lehet, hogy tévedek! Én csinálnék még egy tesztet pár nap múlva.
2011. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Abszolút két csíkos, az enyém is pont ilyen volt, most 17+2 hetes a kis pocaklakó leányka:D
2011. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de neked két csík volt rajta ugye? nem csak egy mint nekem..?
2011. jan. 17. 19:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Én akárhogyan is meresztem a szemem, csak egyetlen csíkot látok. Ha bizonytalan vagy, akkor ismételd meg egy hét múlva.
2011. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, én nem igazán látom a 2.csíkot, pláne, ha már a nemvárt utána vagy. Ha 11-én kellett volna megjönnie...5 nap késés után már igencsak erős csíknak kéne lennie...
2011. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!