Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvely ultrahang fáj?...

A hüvely ultrahang fáj? Holnap megyek és kicsit izgulok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kellemetlen, de nem fájdalmas! Fel a fejjel!
2009. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem fáj - kicsit furi volt, olyan, mintha egy jól besíkosított vibrátor :O de nem erre figyeltem, hanem, hogy mindjárt láthatom a babámat :)
2009. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fáj, csak fura:))
2009. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, csak kellemetlen érzés. Sok múlik az orvoson is. Az enyém se szó, se beszéd, csak berakta. Kicsit meglepődtem...
2009. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat.
2009. febr. 2. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, és szerintem nem is kellemetlen! Ne izgulj emiatt, mert abszolút nem érdemes.

Nagyon nagy élmény lesz meglátni a kisbabádat, és nem is fogsz foglalkozni a műanyag cuccal a két lábad között. ;)

2009. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban doki függő is! Az én dokim úgy uh-ozott, hogy meg sem éreztem szinte, hogy bennem van. Aztán egyszer elkezdtem vérezni, megijedtem és bementünk a kórházba. Az ügyeletes doki csinált egy uh-ot. Potyogtak a könnyeim. Nagyon belémnyomta és tolta, forgatta.
2009. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

17:52-es csatlakozom,de ez egyszeri és nem mindennapos "élmény" volt,9 hetesen elvetéltem(akkor még úgy tudtam hogy az egyetlen babámmal),akkor kikapartak,a hüvelyi UH kellemetlen volt mert véreztem,és a vetélés miatt görcsöltem.Aztán rá két hétre már 4!!! doki kereste hüvelyi UH-n a másik babát,28 perc alatt meg is találta a 4.doki,de az olyan mélyre tolta,forgatta a méhemnél,hogy zokogtam a fájdalomtól.

Amikor a terhességeim előtt csináltak,akkor fura de egyáltalán nem volt kellemetlen érzés .Ne izgulj,a baba a fontos!!!

2009. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!