Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik a hüvely...

Hogyan történik a hüvely ultrahang?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen csináltak, egy hosszú vastagabb pálcaszerűséget vezettek fel a hüvelyembe, és már látszott is a petezsák :)


NEM fáj!! Kb. olyan mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat.

2009. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,van valami kérésük előtte?
2009. júl. 21. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nallam is hasonlo volt mint az elso valaszadonal. Egy feher rud szeru valamire rahuztak egy egyszer hasznalhatos fertotlenitett gumi vedot valami kek szelevel beketntek, hogy csusszon. Nem faj egyaltalan, nallam csak hideg volt a zsele miatt. :) A nadragomat kellett letolni terdig, rendes agyra fekudtem es a falon mellettem volt egy nagy hatalmas monitor mint egy tv es ott lattam mindent a doki meg egy lezer mutatoval magyarazta, hogy mi micsoda es nagyitotta fel a kepeket. :)
2009. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hüvelyi vizsgálatkor a páciensnek hanyattfekvő helyzetben, felhúzott lábakkal kell feküdnie, a vizsgálatot végző szakember a vékony, hosszúkás alakú vizsgálófejre egyszer használatos védőburkot (többnyire gumióvszert) húz. A vizsgálófejet óvatosan a hüvelybe vezeti, ahol azt kíméletesen mozgatva áttekinti a kismedencei szerveket."

[link]

2009. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csak még annyit, hogy nekem például a két öklömet a fenekem alá kellett tegyem, mikor a doki megdugott a műfütyire emlékeztető hosszú csővel, hogy a medencémet feljebb emeljem, mert így jobban látszott a babszikám.
2009. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!