Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gond ha (jelenleg 9...

Nagy gond ha (jelenleg 9 hetes terhesen), de nem kívánok szinte semmilyen húst?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9 hetes terhes vagyok.

Nem vagyok vegetáriánus, abszolút minden evő vagyok, talán az egy pacal amit soha nem ennék, meg az ilyen tengeri herkenytűket sem.

Nagyon hamar már az elején elég fura dolgokat kezdtem enni, még a citromot is, simán a salátát, zöldséget elrágcsáltam-elrágcsálom.

Karácsony után csak úgy leültem egy este enni sült húst. Nem is voltam éhes. Utána éreztem hogy nem kellet volna. MÁsnap vendégségben "kellett" ennem sült húst hát az már nem ment.

Azóta egyszerűen nem tudok megenni szinte semmilyent. Rántott húst még talán, de kopasz sűlt, főtt húst nem akarok látni, még rágondolni sem mert kiráz a hideg!

Meddig tart ez elmúlik ez talán, egyáltalán nagy baj ha ezt az ételt egyenlőre kihagyom, Mivel tudom pótolni?

Köszönöm válaszokat! Z.


2011. jan. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

nem baj, én végig undorodtam a hústól mind a két terhességnél

miután a húsban viszonylag sok vas van és onnan szívódik fel legkönnyebben, ezért a vasat kell pótolnod, egyél sok spenótot, babot, hüvelyeseket

2011. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam mint Te.

Annyira undorodtam a hústól,hogy még meg sem főztem.Folyton csak gyümit meg zöldséget ettem,de azt sokat.

Eltelt pár hónap és szépen lassan visszaálltam.Semmi bajod nem lesz de a vasat és a fehérjét pótolnod kell.

39hkm

2011. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 11+2 hetes, és egyelőre én sem kívánom a húst. Én inkább főzelékeket ennék, vagy tésztát. És persze azt is eszem, ne törődj most semmivel, mindig azt edd, amit kívánsz.:)
2011. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is detto ugyanígy voltam vele. Mondjuk én inkább a szalámiktól voltam rosszul. Már a szagától vagy a látványától is rosszul lettem. Volt egy pár hét amikor csak gyümölcsöt voltam képes enni. Lassan, de most már kezd elmúlni és néha tör rám a rosszullét a húsoktól.


12hk

2011. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, aranyosak vagytok! Tehát akkor szinte velejáró dolog ilyenkor! Akkor meg nyugodtam!

erre ennem kell egy kis kiwit:-)! Ja és nagyon kívánós vagyok:)!

üdv, Z.

2011. jan. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!