Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs valami jó tippetek...

Nincs valami jó tippetek hányinger ellen? . Egész nap émelygek, nem tudok enni.6+3 vagyok

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hideg folyadék lassan, kortyonként.
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tinker Bell ***** válasza:
Kólát vagy gyömbéres kekszet szoktak ajánlani!
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igyál gyömbéres üdítőt, a szénsavas üditő is segíteni szokott, ill. a gyömbéres keksz.
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
háztartási keksz nekem bevált.vagy tényleg igyál valami bubisat, hátha az megböfiztet és kicsit könnyebb lesz.
2011. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én kipróbáltam a gyömbéres üdítőt, a kólát, a kekszet, de végül csak a B6-vitamin segített (napi 1-et vettem be). Szerintem azzal nem ártasz sem magadnak, sem a babának.
2011. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig akkor lett egy kicsit jobb ha ettem pár falatot. Ez egészen addig tartott míg el nem kezdtem rendesen emészteni azt a pár falatot, akkor attól émelyegtem... :) Ez sajnos velejárója, még egy hónap kb és elmúlik. Kitartás. (És azért egyél könnyen emészthető nem fűszeres dolgokat kis adagban, mert a kaja kell a babának és neked is.)
2011. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem igazából semmi nem használt, de az egyetlen, amit mégis szívesen megettem, az a húsleves volt cérnametélttel, próbáld ki:) meg amúgy a semleges ízű ételek, csak semmi erős szagú sajt vagy ilyesmi:) 30h
2011. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:))

az egyetlen amit megbírok enni az a kifli kefirrel...de azt sem mindig...na de majd kitalálok valamit,ami remélem kicsit mulaszt el belőle..

2011. jan. 18. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
pár korty citromlé is segíthet:)
2011. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy homeopátiás szopogatóst kaptam, mert már alig maradt meg bennem valami, a neve cocculine. Még csak 2 napja szedem, de már érzem, hogy jobb tőle.
2011. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!