Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gondot jelent, ha én...

Nagy gondot jelent, ha én majd nem akarok menni ekg-ra? Egyáltalán mi értelme van?

Figyelt kérdés

Úgy értem,már volt 2 terhességem,mind a 2x voltam,semmi gond nem volt. És most nincs sok humorom utazni,várni...


Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 18. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos muszály lesz.Az orvosodnak kell a lelet.
2011. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én se voltam és császár lett a vége, az aneszteziológus hiányolta, kell neki a lelet a műtét előtt. Ha nem tartasz attól, hogy császár lesz, akkor szerintem nem gond.
2011. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Műtétkor úgyis végig rajtad van az ekg, akkor minek?
2011. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ekg-t nekem a háziorvos még a legelején csinált, ott volt neki a gép a rendelőben... kell ez a végén is??? nem is tudtam...
2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem el is felejtettek elküldeni,már 8hónapos voltam mikor elmentem,de nem mentem volna akkor sem szóltak volna érte,de szerintem szükséges!
2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fontos lehet, mert attól hogy x idővel ezelőtt nem volt semmi gond, attól még azóta kialakulhatott.

De egyébként a háziorvosod nem csinálja meg? Tuti van EKG-ja, szóval kérdezd meg!

2011. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van ekg- de nem csinálja meg. Nem tudom miért. Lassan 4 éves a nagylány,még nála kérdeztem,és nagy nemet mondott,mind a 2x utaznom kellett. 2 éve voltam utoljára ekg-n.

Mind 2 szülésem probléma mentes volt, hüvelyi szülés volt,és nagyon gyors (1 óra 57 perc volt az első,a második pedig majdnem 3 óra.)

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 18. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem is csináltak, pedig császárral szültem, és nem is hiányolták a műtőben sem. 2 védőnőm, 2 háziorvosom volt a terhesség alatt, egy sem mondta, hogy kell. Még sosem voltam EKG-n...
2011. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk Mosonmagyaróváron az előírt vizsgálatok között van és a háziorvosok szokták elvégezni.

Mondjuk az nekem sem tetszene, ha utazgatnom kellene miatta.

2011. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia.Eddig én is feleslegesnek tartottam,de épp tegnap voltam 26 hetesen és sajnos mutatott egy kis eltérést,bár eddig nekem sem volt vele problémám.3 hét múlva megismétlik és majd kiderül mennem kell-e szív uh-ra.Nekem sem volt vele gondom az előző terhességemnél,de sose tudni vmi okból kifolyólag nem-e császárra kerül a sor és akkor jobb,ha tudják,ha gond van.Annyi rossz történt mostanság kismamákkal,egy vizsgálattal több,vagy kevesebb?!Mondjuk nekem megcsinálta a háziorvosom.
2011. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!