Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok köhögés okozhat gondot...

A sok köhögés okozhat gondot 17 hetes terhesen? Egész éjjel köhögtem és most napközben is jönnek rám rohamok.

Figyelt kérdés

Orvoshoz holnap megyek ha nem javulok mert úgysem írhat fel semmit, úgyhogy várok még egy éjszakát. Ha teázok jobb. A hasam nem fáj nem keményedik de azért aggódom hogy nehogy baj legyen. A gyerekorvos tegnap volt nálunk a lányomnál és ő a Biporax-ot javasolta ami vény nélkül kapható és az van ráírva hogy terhesség esetén kérje ki az orvosa véleményét és hogy az első trimeszterben nem ajánlott.

Az én háziorvosom meg mindig azzal nyit akár mi bajom van, hogy " a nőgyógyásza mit mondott?"


2011. nov. 3. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nem lesz attól, hogy köhögsz. Hívd fel a nődokid és kérdezd meg a bioparoxot ez a legegyszerűbb. Így a háziorvost is el lehet kerülni.
2011. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én már a 2.terhességemet köhögöm végig. Ugyanakkor vagyok terhes már megint. :O Az elsőt februárban szültem, most januárban fogok. És végig beteg vagyok. :(
2011. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy lándzsás utifű szirup és cukorka vagy Stodal szirup megoldás lehet köhögésre. És mellé vagy 2 doboz Oscillococcinum ráadásnak.
2011. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj! Én kb a terhességem felétől folyamatosan köhögtem, egyszerűen nem tudtam kilábalni a betegségből. (köhögésből)

Nekem a Stodal szirup (homeos) sokat segített, a lándzsás útifű semmit.

2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, éjjel már tudtam aludni és szakadozik a dzsuva úgyhogy megmaradok:)
2011. nov. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!