Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen, ha nagyon fáj a...

31 hetesen, ha nagyon fáj a fejem, bevehetek egy algopyrint?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta fáj, és nem múlik el.

31 hetes kismama


2008. jan. 25. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elég fejfájós vagyok nagyon gyakran fáj a fejem,mivel a terhességem előtt is gyakran fájt. Én is az algopyrint szoktam szedni már amikor nagyon nem bírom,szerintem neked sem fog ártani mivel meg hogy már az első 12 hetet régen átlépted így még kevesebb az esélye az ártalomnak. Nyugi nem lesz semmi bajod. Jobbulást Kívánok.

2008. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor front lehet,mert én is nyomottul érzem magam,és nekem is fáj a fejem,meg a vérnyomásom is a bokámnál van...

Egyet szabad én úgy tudom.De ha nem akar múlni,akkor egy langyos fürdő,és forró kamillatea segíthet ellazulni.

2008. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Terhesség óta nekem is sokat fáj a fejem!Nekem a gyenge kávé segíteni szokott általában.Persze van,hogy 2-3 óra múlva ismét kell innom egy gyengét!A dokim viszont azt mondta,hogy nyugodtan vegyek be algopirint,az nem árt ha néha szedem csak!Idáig 3-szor vettem be.Csak ha már nagyon nem bírom!Mondjunk én a terhesség elött sem szerettem gyógyszert szedni,csak ha muszály volt!Néha nyugodtan beveheted!:)Kérdezd meg a dokid,szerintem ő is ezt mondja,de akkor tuti megnyugszol!:)
2008. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!