Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Beadatjátok a H1N1...

Kismamik! Beadatjátok a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én nem.Bár ma a védőnő azt mondta, hogy feltétlenül, megkérdezem a dokimat is 2 hét múlva.Bár úgy vagyok vele, hogy 2 hónapom van hátra, pontosabban márc 10-én töltöm a 37 hetet, úgyhogy már minek.
2011. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A nagyobbik gyermekem ovis,így van némi kockázati tényező hogy elkapjuk, de nem adatom be se a gyerekeknek,se magamnak...
2011. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem.
2011. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én beadattam!21 hetes terhes voltam decemberben.A lányom (2 éves),és a párom is megkapták.
2011. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én beakartam adatni,de gyorsan lemondtam róla.

HA egy kicsit is megvagy fázva vagy lappang benned akkor felejtsd el,mert ha beadják csak felerősödik és akkor már nagyobb baj is lehet.

Ez miatt nem adattam be.

2011. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én beadattam tavaly. Semmi bajom nem lett egy kis hőemelkedésem volt a fiam 10 hónapos és nagyon erős egészséges baba.
2011. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly sem adattam be, mikor nem voltam kismama, s most sem fogom. SEMMIKÉPPEN SEM!!!

9 hetes kismama

2011. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!