Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet érezni ha befordul...

Mit lehet érezni ha befordul a baba?

Figyelt kérdés
32 hetesen még haránt fekvésben volt. 36h
2011. jan. 19. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor beilleszkedik a feje a medencébe, akkor kicsit lejjebb kerül a hasad, és úgy érzed, hogy "megkönnyebbülsz", könnyebb levegőt venni.
2011. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam,hogy befordult,hogy nagyon nagy volt a mozgolódás odabenn,és utána teljesen máshol rugdosott! A hasam felső részén!
2011. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor befordul lejjebb megy a hasad, könnyebben veszed a levegőt, viszont lehet a gyomrod rugdalja, és alul feszít a kis fejecskéje. :)

Ja és ha ügyes könnyen befordul.


Mi két napig szenvedtünk vele, mert útközben elfáradt. Azt hittem kireped az oldalam annyira feszített...sírni tudtam volna.

Szegény magára is csavarta a köldökzsinórt rendesen. :(

2011. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem kb 1 hete lejjebb ment a hasam, de nem mozgott többet mint szokott. Nem tudom befordult e.
2011. jan. 19. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok,nekem nem ment lejjebb a hasam,és nem is éreztem ,hogy könnyebb lenne a levegővétel,bár nem is volt vele gond lehet,hogy azért!
2011. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 35. héten fordult be - első baba.

Nekem mikor befordult nagyon feszült a pocim, olyan volt mintha szét akarna durranni. Mensis fájdalmakat éreztem, és odalent eléggé nyomott. Utána én sem kaptam jobban levegőt, és nem is ment lejjebb a hasam.

Viszont amikor ez történt nem voltam benne biztos, hogy befordult, csak reméltem. Aztán az uh-on látszódott, hogy végre befordult, és akkor már tudtam, hogy amiket éreztem, az azért volt.

2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!