Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni amikor befordul...

Lehet érezni amikor befordul a baba?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és sokszor olvasom, hogy érezték ahogy befordult. Én talán azt érzem, hogy lent van a feje, talán de nem biztos. (a csuklásokból gondolom) Szerintetek 33 hetesen már befordulhat? Még akkor is ha én nem éreztem? A mozgásokat is csak bal oldalon fent érzem már 1-2 hete.
2010. jan. 18. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én érzetem, mert az enyém szabályosan keresztbe feküdt 1-2 napig (kb. 34 . hetes lehettem), utána meg éreztem , hogy "stabilizálódott" lefelé...

2010. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem éreztem:-)1 éves kislány anyukája
2010. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én apró nyilallásokat, szurkálásokat éreztem a hüvelyem környékén, meg azt, hogy nagyon fészkelődik a 29 héten. A doki a 30. héten meg is állapította, hogy befordult.
2010. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én előtte lent éreztem intenzíven a mozgásokat, utána pedig fent. Konkrétan azt, hogy befordul, azt nem éreztem, csak utána tudtam, hogy már úgy van. Tudtam, hogy valahogy máshogy helyezkedik el, mert máshol éreztem a mozgásokat.

Én a fejét nem igazán érzem, inkább a feneke lehetett, amit fentebb nagyon kinyomott, meg a térdeit.

A csuklását én is lent érzem, a rúgásait pedig fent. És nekem már irányban van.

2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elvileg befordult, ugyanis a 28. héten még farfekvéses volt, viszont most a 31. héten már fejfekvést mondott a doki. Az én babám egyébként is nagyon sokat mocorog, így nem tűnt fel amikor befordult. Viszont szerintem az is fontos, hogy a dokim szerint még 1 hónapig össze-vissza forgolódhat. Vagyis ha a 30. héten 'befordul' az még nem jeleni azt, hogy ez végleges. De szerintem neked a 33. héten nagy esélyed van, hogy így is marad. :)
2010. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!