Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az mikor befordul a...

Milyen az mikor befordul a baba? Mit kéne majd éreznem?

Figyelt kérdés
még csak hétfőn leszek 21hetes,mikortól szoktak általában befordulni a babók?1hete voltam UH-on,akkor harántfekvésbe volt még.És milyen érzés?Valaki leírná csakhogy majd tudjam?És mit jelent az hogy ha befordul?Fáj?Akkor már szülésig úgy marad általába?És attól ha esetleg befordulna korán,lehetünk együtt a párommal?Vagy ilyenkor már tilos?Bocsi a sok kérdésért,de első baba,és nem sok mindent tudok hogy mi hogy van:S Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 2. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!nekem már 28 hetesen befordult a kisfiam..és szerencsére végig úgy is maradt!Én nem éreztem belőle semmit sem..egy vizsgálaton mondta a dokim,hogy már lent van a fejecskéje....Egyébként általában (én úgy tudom)később szoktak befordulni 35. hét körül...de ez is mint minden más egyedi..mindenkinél változik..Uncsitesómnak utolsó nap fordult be a babója.Jó babavárást!!!
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30-ik heti uh-on még farfekvésben volt, és aznap éjjel befordult. Egész éjjel ficánkolt, intenzíven rugdosott. Reggel mikor felébredtem, a gyomromat rugdosta a korábbi alhas helyett:) onnantól kezdve így maradt, de van akinél még változtatja a helyét. Ha nincs semmi baj, nincs nyitva a méhszáj, akkor lehetsz együtt a pároddal, akár az utolsó napig is:)
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Remélem észre fogom venni ha befordulna esetleg...
2010. ápr. 2. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 22.héten fejjel lefelé volt,már örültem hogy jó irányban van és kiderült a 32. ultrahangon hogy már a feje van fennt,nem éreztem semmit mikor megfordult.

Most vagyunk a 39. héten és még mindig faros,császár lesz,de már érezném ha megfordulna mert rendesen lehet tapintani a kis fejét:-))

2010. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia.nekem nagyon sokáig harántfekvésben volt.már kezdtem is megilyedni h nem fog befordulni.aztán legnagyobb megdöbbenésemre a 32 hetes uh-on már be volt fordulva.semmit nem éreztem abbol mikor befordult.


33+2 hetes km

2010. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kislányom már a 19. héten fejjel lefelé volt, és utána is az összes uh-n. Nem tudom, hogy közben forgolódott -e, egyébként rengeteget mozgott. Fájdalmam sose volt miatta. Ha az orvos nem tiltja, és neked is jól esik, akkor nyugodtan együtt lehettek a pároddal. Boldog babavárást!
2010. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok, és olyan mintha ide oda forgolódna.

Van hogy lent érzem rugdosni, van hogy tisztára fent.

2010. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!