Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hétben vagyok és rámtört...

15. hétben vagyok és rámtört az érzés, hogy fog-e majd menni nekem? Tudom-e majd megfelelően csinálni? Bepánikoltam. Van így még valaki? Egy picit félek, pedig nagyon várom a picit.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor első gyermekemet vártam nekem is volt ilyen pánikérzésem. főleg, mert azelőtt nem vonzódtam a gerekekhez, úgy értem, aranyosaknak tartottam és szerettem a gyerekeket, de nem igazán tudtam velük mit kezdeni. családban sem volt kicsi gyerek, akivel tapasztalatot szerezhettem volna. aztán, mikor megszületett, valahogy minden olyan magától értetődő volt, ösztönből jött. ne aggódj, amit érzel, teljesen természetes, minden simán menni fog, majd meglátod.
2009. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi!

Az, hogy ennyit gondolkozol a babával kapcsolatos dolgokon, a lehető legjobb út, hogy felelős szülővé válj!

Természetes, hogy a nyomaszt a felelősség súlya, szép is lenne, ha félvállról vennéd az egészet :)


Te leszel a legnagyszerűbb anyuka a picidnek, bízz magadban, a megérzéseidben, és ha valamiben nem vagy biztos, akkor bátran fordulj a védőnődhöz, vagy egy tapasztalt személyhez, akiben megbízol!

És persze az sem hátrány, ha a pároddal is megosztod mindezen érzéseket :)

2009. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavakat!
2009. febr. 3. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,majd ha ott lesz melletted a baba minden jön ösztönösen,legalábbis Én így voltam.Azt hittem,hogy majd nem merem megfogni,nemhogy megfürdetni,de már amikor hazamentünk minden jött magától,az első pillanattól Én fürdettem.Viszont most Én pánikolok,mert a kislányom 9 hónapos és ismét babát várok.Két picivel nem tudom,hogy fog alakulni.Kicsit félek,de örülök a babának.Szép babavárást és könnyű szülést kívánok!
2009. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm amit írtál, én is minden jót kívánok Neked!
2009. febr. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!