Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék végre lefogyni!...

Szeretnék végre lefogyni! Tanácsokat, segítséget, meglátásokat várok! Mit, hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon 8 órát dolgozom három műszakban. Emellett esténként szoktam kocogni 5-10 percet. Mindent eszem, amit eddig is, csak kevesebbet. A munka után elég fáradt szoktam lenni, szóval csak 2 naponta kocogok. Ha elindultam az úton majd növelem/csökkentem a dolgokat, de most még elég megterhelő így is.

20/f 187/120

a válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 28. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kocogás ennyire megterhelő próbáld ki a gyors sétát helyette, mert 5-10 perc az nagyon kevés. Nem akarom mondani, h semmit nem ér, mert azért a semminél minden több, viszont fogyáshoz nem hogy nem elég, hanem nagyon kevés. Vagy ez alapján:

[link]

És apró lépésekben próbálj az étrendeden változtatni. Sültkrumplit kerüld, egyél teljes kiőrlésű pékárut, sok friss zöldséget, gyümölcsöt, csak vizet igyál. Nem kell nagy dolgokban változtatnod először, hanem csak apróságokban. Egyél egy nap 5-6szor, de keveset. Reggel legyen szénhidrát is az étrendedben, este inkább fehérje + zöldségfélék.

Sok sikert!

2011. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! rajta leszek!
2011. jún. 29. 07:44
 3/3 anonim válasza:
Jól mondta az előző álaszoló 5-10 perc kevés, ráadásul a futás amúgy sem a legjobb zsírégető, ha teheted esténként, akár családdal, menj el 40-50 percet sétálni, próbálj egyenletes tempóban menni, lehetőleg folyamatosan! Sok zöldség, cukros üdítők kerülendők, és ha teheted a legjobb a sovány hús, hal
2011. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!