Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhet így vele?

Mi történhet így vele?

Figyelt kérdés

Ma nézegettem a leleteimet, és észrevettem hogy a doki nem végzett hüvelyi kenet vételt egész terhességem alatt.

És tegnap kellett volna szülnöm, a szülésnél szólni fogok, de lehet vmi baj velünk?

Járt így valaki rajtam kívül? Mi volt szülésnél+utána?

Köszönöm.


2011. febr. 18. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is mindenhol csinálják. Én pl. 4x szültem, egyik szülés előtt se vettek kenetet. Csak itt az oldalon olvasom, hogy van olyan kórház, ahol ezt rutinszerűen mindenkinél elvégzik.

Egyik gyerekemnél se okozott ez gondot, nem fertőződtek semmivel. Nem is kaptak gyógyszert..

2011. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
streptococcus lett volna, de nem nézték meg.
2011. febr. 18. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint a hüvelyflótát nem nézte, vagy rákszűrést sem csinált az elején? Szerintem semmi gondotok nem lesz ebből, gondolom panaszmentes voltál( nem volt folyásod, égő-viszkető érzés) , így ebből nem lehet baj, a rákszűrés mondjuk nem ártott volna, de a szülést nem fogja befolyásolni, ne aggódj!
2011. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rákszűrésem volt mielőtt teherbe estem előtte 4-5 hónappal, de nem jött értesítés hogy gond lenne.
2011. febr. 18. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is elmaradt, mert előbb szültem :D Szóltam is a dokinak szüléskor, hogy nem nézték, de azt mondta, nem számít, ne aggódjak!
2011. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. febr. 18. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első terhességemnél volt streptococcu, de vnem volt semmi tünetem.szerencsére nálunk rutinszerűen néztek kenetet, és ezért mivel kiderült, hogy str. ügy van, a szüléskor kaptam augmentin szurit. Mondták a terhesgondozáson, hogy mindenféleképp szóljak majd ha szülök, nehogy elfelejtsék!

ha nincs tüneted, attól még lehet baci, majd említsd meg, hogy neked nem vettek kenetet, és majd jobban figyelik születés után a babád, h mutat-e fretőzésre utaló jeleket. Nyugi, mindenre van gyógyszer akkor is, ha valóban bacis voltál. Szóval ne aggódj, de én a te helyedben majd szólnék.

2011. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!