Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó lett e a 16. heti genetikai...

Jó lett e a 16. heti genetikai vérvételem? A többit alul

Figyelt kérdés
Sziasztok most kaptam kézhez a 16. héten levett genetikai vérvételem eredményét szerintetek jó lett? terhességi afp 38,60 ng/ml valid 01.17 mom érték 1,11 valid 01.17 korrigált afp mom 1,56 valid 01.17 terhességi hbsag szűrés továbbküldve valid 01.17 ennyi lenne az eredmény ha esetleg vannak itt anyukák vagy második gyermeküket váró kismamák akkor meg tudnátok mondani hogy jó lett e mert nagyon izgulok és majd csak 2 hét múlva megyek a dokihoz. a váaszokat előre is köszönöm 18 hetes kismama
2011. jan. 21. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! úgy tudom ng/ml mértékegységnél 20 és 100 között jó. sztem ezért ne izgulj, a többit nem tudom.de tényleg ne izgulj :)
2011. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az afp tuti jó, az enyémen van referencia érték írva. 0,7-2,5 között kell lennie a MOM korrigáltnak. (nekem 1,26 volt. azt mondták tökéletes.
2011. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hogy ne izguljak hát tudjátok első béby és nagyon izgulok mert még nem volt ilyesfajta tapasztalatom ott volt mondjuk nővérem de ez akkor is olyan csodálatos dolog hogy el sem tudom mondani amikor mocorog az nagyon csodás érzés elvarázsol már most a kis mazsola :) imádom és már nagyon várjuk
2011. jan. 21. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2,19 lett..genetikára küldtek, mert bár határérték alatt van, 2 fölött menni kell:( Valamint nem látott ma gyomortelítődést a picinél(egy hete 4D-n láttak...) szóval most ki vagyok..

De te ne izgulj, tökéletes adatok

18hkm

2011. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!