Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október végén szülő első...

Október végén szülő első babás kismamák vannak itt? Nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon félek,most vagyok 34hetes és egyre jobban félek.
2010. szept. 21. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!En oktober 11 re vagyok kiirva,most vagyok 37 hetes,es eddig nem feltem,de mostmar kezdek...vegulis "jobb felni,mint megijedni" :)

Minden jot neked!

2010. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig nagyon féltem a szüléstől, de most már úgy érzem, hogy minél hamarabb túl szeretnék lenni rajta. Legszívesebben már holnap szülnék! De még van 4 hetem.
2010. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked is,könnyű szülést!!
2010. szept. 21. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Én okt. 7-re vagyok kiírva. Nem félek mert úgy vagyok vele hogy előbb utóbb úgy is meg kell születnie és én már nagyon várom. Én ráadásul pánikbeteg vagyok de tényleg nincs mitől félni mert nagyon sokan túlélték már a szülés és velünk sem lesz semmi gond hidd el. Azt mindenki tudja hogy nem kellemes érzés de ez ezzel jár. 38 hetes kismama
2010. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én is túl szeretnék lenni rajta de félek is.Már nem bánnám ha ott járnánk. :)
2010. szept. 21. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Okt 22-re vagyok kiírva, 2. baba :) (bár tudom 1. babásokat kérdeztél, bocs)

Én nagyon várom a szülést, mert az első is nagyon jó élmény volt, szép volt, gyors volt, remélem ez is olyan lesz :)

2010. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én okt. 23-ra vagyok kiirva.

Egyre többet álmodom a szülésről. Már nagyon foglalkoztat a téma. Egy kicsit félek tőle, vagyis inkább a fájdalomtól. Mindenki azt mondja hogy mennyire fájdalmas. De majd csak túlélem! :-)

De mindettől függetlenül már nagyon várom.

2010. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Október 26.-ra vagyok kiírva,de programozott császár lesz elvileg,még nem mondta az orvos,hogy mikor akarja elvégezni a műtétet.Nagyon félek a szüléstől,pontosabban attól,hogy úgy érzem korábban fog jönni a picur,és minden rendben legyen vele,és a párom is mellettünk lehessen,mert rajta kívül senkink sincs.
2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én október 17-re vagyok kiírva. Nagyon félek, és általában rémálmaim vannak a szüléssel. Szeretnék már túl lenni rajta, már nagyon várom a babóca születését. :)
2010. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Október 25-re vagyok kiírva. VAlószinűleg hamarabb fog jönni a kislányunk, mivel elég nagy baba. Én csak azért aggódom, hogy még 2 hetet maradjon a pocimban, legalább a 37.hétig húzzuk ki együtt:-)

A szüléstől nem félek, persze azon aggódom, hogy minden rendben legyen. Inkább attól tartok, hogy valami közbe jön és a párom nem tud majd ott lenni a sülőszobában amikor a kislányunk világra jön.

35h km

2010. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!