Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lényeges megcsináltat...

Mennyire lényeges megcsináltatni a down-kór szűrővizsgálatot, és hányadik hétig lehet? A 13-ik, vagy a 14-ik hétig? 28 éves vagyok, és a nyakiredő 1.1mm volt a 12-ik héten. Minden érték mellete jó.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Még mielőtt felhívnám őket,tudna nekem valaki segíteni,hogy melyik vizsgálat mennyibe kerül?
2009. febr. 3. 16:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen en kesöbbre kaptam az idöpontot vervetellel es uktrahanggal vizsgalnak majd.Itt Ausztriaban ezek szerint maskepp van!Azonkivül az egesz megyeben csak 3 orvos csinalja es eleg nehez idöpontot kapni!:(
2009. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Értem..Így egy kicsit más a helyzet.. :)
2009. febr. 3. 16:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk Szerbiában a korházban végzik ingyen(aki akar az bejuthat oda is),magánrendelőben pedig 300 euroert végzik el.A rossz véreredmény alapján döntik e,hogy kell e magzatvíz,vagy sem,vagy ha esetleg volt beteg a családban akkor megcsinálják minden szó nélkül.

2009. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

300 euro az rengeteg pénz...

De hogy nálunk miért nem tud ingyenes lenni ez a vizsgálat is...?

2009. febr. 3. 17:22
 16/21 anonim ***** válasza:
A www.gendiagnosztika.hu-n talaltam egy par arat!Nezdd meg hatha segit!Amugy itt Ausztriaban sem olcso 150 euroba kerül ez a vizsgalat!
2009. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi,mindjárt megnézem:)
2009. febr. 3. 17:59
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma bezséltem velük, és betöltött 13 hét után megyek az első vérvételre. Nézd meg a www.downszures.hu oldalt, ott úgy is van hogy 14 hét alatt vagy felett.

2009. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, nekem 14-15.000 ft körül volt az integrált, de van olcsóbb vizsgálat is, bár ez a legjobb. Tudtommal a SOTE I. klinikán is csinálnak integráltat, és a Szent Istvánban, s ott ingyenes.
2009. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A genetikai cvs vizsgálat kockázata 1%. Nem tudom, hogy te mennyi idős vagy , én a korom miatt voltam (35 évtől ajánlott). Előtte van egy beszélgetés, amikor a doki az eredmények tükrében elmondja, hogy egyáltalán szükség van-e szerinte a szúrásra. Amennyiben igen (és ti is úgy döntötök), akkor a vizsgálatot a 20. hét előtt el kell végezni. Ezt a TB állja mindenkinek.
2009. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!