Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 38 hetes kismama vagyok....

SOS! 38 hetes kismama vagyok. Jó orvost keresek a I. sz. Szülészeti klinikán?

Figyelt kérdés

Átirányított az orvosom az Uzsokiból,mert nem jó a májfunkcióm,de akit ajánlott az egy orvostanhallgató akihez nem szívesen mennék.Saját tapasztalatok érdekelnének.

Köszönöm.


2011. jan. 21. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért kell ezért a SOTE-ra menned? Én is az Uzsokiba járok, engem mondjuk a több magzatviz miatt küldtek oda, de ott sem voltak okosabbak, ugyhogy továbbra is az Uzsokiba járok. Ja, 37. hetes vagyok.
2011. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én DR. Silhavy Mihályhoz járok, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó fej, és jó szakember. Alapos, és lelkiismeretes. Csak ajánlani tudom.

32 hkm

2011. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első!Te kihez jársz az uzsokiba?Milyen orvvos?
2011. jan. 21. 19:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves második!Milyen tarifája van?
2011. jan. 21. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 34. hétig az osztályvezető főorvoshoz jártam, (Ő küldött el a SOTE-ra), de a két ünnep között közölte velem, hogy Ő már a felmentési idejét tölti, igy át kell adjon másnak. Január első hetében voltam a SOTE-n aztán ott álltam 35 hetesen az új leleteimmel orvos nélkül. Végül néhány órás "vadászat" után az Uzsokiban (tudod néztük a dokikat melyik szimpi melyik nem, meg kérdezősködtünk) dr. Lajis Timea lett az orvosom. Eddig csak jót mondhatok róla, nagyon szimpatikus, elmond mindent és oda figyel mindenre.
2011. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked ki az orvosod és miért küldött a SOTE-ra? Ott mit kéne hogy csináljanak a rossz májfunkcióddal???
2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem azt mondta,hogy a saját érdekembe kéne ott szülnöm,mert a sote felkészültebb kórház és hát ha komplikáció lépne fel ott többet tudnak segíteni?!Gondolhatod mennyire örülök neki a 38.héten?!Nekem tökéletesen megfelelne az uzsoki meg az elejétől oda járok vérvételre,ctg-re stb,de ő elszigetelődik ettől.Ha elküldenéd privibe a doktornő tel.számát akkor azt meg köszöném.
2011. jan. 21. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem kértem el a dokrornő telefonszámát, ha bármi gondom merült eddig fel akkor mindig Irént hivtam az osztályirodán és Ő már ment is és intézkedett. Nagyon rendes nő esetleg Neked is tud segiteni.

Egyébként érdekes amit leirtál, nem merik bevállalni a szülést mert nem jó a májfunkciód?!

Engem is bent akartak fogni a SOTE-n, de nem a több magzatviz miatt (ami miatt eredetileg mentem) hanem mert nem tetszett nekik a CTG görbe, azután rájöttek hogy az én 120-as pulzusom okozza a kilengéseket és igy elengedtek. Azóta a Lajis doktornőhöz járok minden héten (CTG,UH, vizsgálat). Érdekes hogy az Uzsokiban továbbra is a több magzatviz miatt tartanak "szoros kontroll" alatt, ott a CTG-vel semmi gond nincs.

2011. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm.Megpróbálom kideríteni a tel.számát.Érdekesek az orvosok.Köszönöm a segítséget.Boldog babavárást.
2011. jan. 21. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Neked is minden jót kivánok!!!
2011. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!