Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 38 hetes kismama vagyok....

SOS! 38 hetes kismama vagyok. Jó orvost keresek a I. sz. Szülészeti klinikán?

Figyelt kérdés

Átirányított az orvosom az Uzsokiból,mert nem jó a májfunkcióm,de akit ajánlott az egy orvostanhallgató akihez nem szívesen mennék.Saját tapasztalatok érdekelnének.

Köszönöm.


2011. jan. 21. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én írtam a Dr. Silhavyt.

Én felhívtam anno, mikor megkaptam a számát. Elmondtam, hogy mi a helyzet (én is problémás voltam) és mondta, hogy pénteken menjek az ambuláns rendelésre a terhességi ambulanciára, és kifejezetten jelezzem, hogy ő hozzá akarok kerülni, mert meg van beszélve. Kitöltötték az ambuláns lapot, és mehettem a dokihoz. Így nincs tarifa, TB-a az egész, és ha valami további vizsgálat kell, az is házon belül rendeli el, és az is TB-re megy. Én szoktam neki adni 2-3 ezret, mert meg vagyok vele elégedve, de ha nem adok, akkor sem tartja a markát. Nála fogok szülni. A barátnőmnek a szüléskor azt mondta, hogy döntse el, hogy mennyit ért meg neki a segítsége, és annyit fizessen, ha mindenképpen fizetni akar.

2011. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Közben ajánlottak a Mávba orvost, még tegnap este voltam nála és meg vagyok vele elégedve.Nála fogok szülni.Még egyszer köszönöm.
2011. jan. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!