Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy keszultok lelkileg és...

Hogy keszultok lelkileg és fizikailag a szülésre?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, első baba.
2011. jan. 21. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Fizikailag homeopátiás szerekkel majd.

Lelkileg talán nem is lehet, a szituáció szüli majd az eseményeket.

Előző szüléseim tapasztalatait elevenítem fel. De már a szülőszoba sem ugyanaz a körülményekkel, szülésznőkkel, segítőkkel.

A készülés nálam félelmet jelent. Sajnos.

10 évvel ezelőtt még a csomagom sem volt összekészítve. Nem volt időm félni. 2 héttel előbb is érkezett a kisfiam a kiírtnál.

2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem lehet felkészülni. Túl kell esni rajta. Estleg az segítség, hogy mondod magadba, hogy mindjárt látom a babámat, és ez erőt ad. Nem lehet felkészülni igazán. Elképzeled meg átgondolod, aztán teljesen más:-) Mi most tervezzük a másodikat, és bevallom a szüléstől most már tartok, de tudom, hogy elmúlik és csodás megfogni a babát először.
2011. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy készültem, hogy mondogattam magamba, hogy amióta emberiség van milyen sokan szültek :) :) Anyukám is kibírta, én is kifogom:) Ilyesmikkel erősítettem magam. Amikor ott voltam a szülőszobán akkor meg azt mondogattam, mindjárt este, addigra ugyis baba lesz, mindjárt túl leszünk, nemsoká csak emlék lesz a fájdalom:)És jön a sok boldogság!!
2011. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

ennyi baromságot.

homeopátia, na és ugyan minek?

ha idő lesz jönni fog és hiddel kijön.

ilyen marhaságot.

hogyan készültem?

sehogy.

az ilyennek aki igy nem tudja mit kezdjem a dologgal még nem való szülni.

2011. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy része fejben dől el. készülj arra, hogy követed az orvos, szülésznő utasításait. ne is gondolkodj azon, hogy így vagy úgy lenne jó szülni, az a baba meg fog születni, ha szükséges beavatkozni akkor császárral és az is a ti érdeketekben fog történni. nekem ezek a gondolatok segítettek több mint 1 éve (normál és gyors szülés volt)
2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elhitetem magammal, hogy simán kibírom és hős leszek.

Nem kell, hogy bent legyen velem bárki (párom sem). Csak magamra és a babára szeretnék koncentrálni - fogadott szülésznőm lesz, ő fog segíteni.

Fizikai: 3 hét múlva málnalevél teázgatok.


Üdv: 33 hetes km

2011. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 21:35!

Akkor kulturáltan válaszolnék, hogy a homeopátia miatt sikerült teherbeesnem 36 évesen.

Hagyd meg nekünk ezt az örömöt..., annyira nem baromság.

Jó egészséget Neked is!

2011. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!