Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen maradandó változások...

Milyen maradandó változások történtek fizikailag veletek a baba kihordása és világra hozása után?

Figyelt kérdés

Az, hogy sokaknak csíkos lett a bőre gyakori, tudom. Marad fenn egy-két plusz kiló szintén előfordul, viszont az nem maradandó. Engem azok a testi változások érdekelnének (ha vannak ilyenek) amik már nem visszafordíthatóak!


Köszi a válaszokat!


2011. jan. 8. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a medencecsont szélesebb lesz, "kitágul"... A mellek formája változhat.
2011. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a hüvely sem lesz már olyan szoros, szűk, mint régen.
2011. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A vágás a hasam alján a császármetszéstől és az epehólyagom (amivel gond volt) most teljesen rendbejött:-)
2011. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Először 10 éve szültem.

Azután (közben) a köldökömnél a bőr megnyúlása miatt csíkok maradtak, illetve a mell alatt tenyérnyi sávban fehér szemölcsök jelentek meg (nem vírus szemölcs), amik a mostani terhességnél besötétedtek.

2011. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak a cicivel van gondd, kicsit löttyedt:) bár nagy mellű voltam annak előtt is

na meg a pocak sem olyan feszes már mint annnak előtt de felesleg egyátalán nem maradt

13hónapja szültem 24évesen

2011. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mellem lett szuper kicsi:-(

Előtte is 70A melltartót hordtam,most már az is nagy.

2011. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitágult kék erek a lábaimon, azóta is megvannak, nagyon csúnya. Viszlát miniszoknya..
2011. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A súlyom ugyan annyi mint szülés előtt, de az eddig feszes combom, fenekem most plöttyedt. Rezeg. A cicimről ne is beszélve, a melbimbóim ki vannak nyújtva, a mellem lóg...
2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ajajj...köszönöm, hogy válaszoltatok...bár a válaszok nem túl megnyugtatóak:) Jelenleg 16 hetes kismama vagyok, 25 éves, az alakommal sosem volt bajom, sőt...szerencsésnek tartom/tartottam magam...most a hiúságom kaphat egy jó nagy pofont...ez van..valamit valakiért..remélem a karomban tartva eszembe sem fog majd jutni, hogy ezen rágódtam.
2011. jan. 8. 19:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Bár az, hogy a hüvely kitágul továbbra is nyugtalanít...én azt hittem, mint a méh idővel teljesen visszaáll eredeti "rugalmasságába", méretébe.
2011. jan. 8. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!