Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. Az...

27 hetes kismama vagyok. Az első terhességem 29 hétre szültem, és iszonyatosan elkezdtem pánikolni. Más is van igy ezzel?

Figyelt kérdés

végig elég jól vagyok, voltam, bár kiskönyvemben végig 3100 volt irva, most 2100 irtak a korházban és iszonyatosan elkezdtem pánikolni, hogy nehogy ő is koraszülött legyen.

Valaki valami tanáccsal tudna szolgáli?

Igazából 31 éves vagyok és ugy viselkedem mint egy taknyos, mikor elkap ez a pánik szerű valami.

Mit tegyek hogy elmuljon???


2011. jan. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető az aggodalmad,hiába is mondanánk,hogy ne aggódj ,minden rendben lesz,nem nyugodnál meg! Szerintem ez a két hét még le nem telik,nagyon fog aggódni,de utána talán jobb lesz! Próbáld meg elterelni a figyelmedet,koncentrálj másra! Még az is lehet,hogy túlhordod és alig várod majd megszülessen:) Minden jót és boldog babavárást!
2011. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőt nem ismétlem, én is ugyanazokat tanácsolnám. Saját példámból annyit, hogy én jelenleg 37 hetes vagyok, és sok problémám volt a terhesség alatt, szinte végig. kb 26 hetesen nagyon sok keményedésem volt, ezért kórházba akartak fektetni, nagyon izgultam. Akkor elhatároztam, ha tényleg menni kell, hát megyek, de még volt egy kis haladékom, ezért elkezdtem egy kismama meditációt és már másnapra segített.


[link]


(a cikk végén a meditáció)


Szóval két hétig csak feküdtem, és napi kétszer meditáltam. Azóta is, ha valami rosszat érzek, lepihenek rögtön. Ja, és sok magne b6-ot szedtem az életerő centrumtól. Ez omega3-at is tartalmazott. Már elhagytam a szedést.

Velem csodát tettek a fentiek, így már a szülést várom nagyon. :)


Lehet, neked nincsenek fizikai problémáid, de a félelem nem jó.

LÉGY NYUGODT ÉS NE FÉLJ!

2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a 29. héten történt szülésed után, volt valami baj, hogy ennyire félsz?
2011. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!