Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok....

10 hetes kismama vagyok. Létezik, hogy már akkora a baba, hogy kényelmetlen a nadrág?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy létezik haspuffadás, de érzem, hogy a méhemet nyomja a naci.
2008. jan. 25. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Szia

Itt megtudod nezni,h hetente mennyit no a babad.

9 hetes kismam

2008. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, persze.-)

Én is 10 hetesen vettem észre, hogy már szorít minden, és meg is vettem a terhesnacit.

Te is vegyél olyan ruhát, ami nem szorít:-)

2008. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!!kb énis 10 hettessen ugyan ezt éreztem,de ez még csak a méh megnagyobbodásától van.10 hetessen a magzat 20-25mm.Ez az a időszak mikkor énis kismama nadrágot vettem fel,mert abban éreztem igazán jól magam.
2008. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is kényelmetlenek voltak már a nadrágjaim akkor!:)Ugyanezt éreztem!Oké,hogy még nem a baba,de a terhességtől van,ez a lényeg!Én nem húztam fel a cipzárt,meg esetleg összekötöttem valamivel a gombot a gomlukkal!Erre persze tunikát húztam,ami szerencsére most nagy divat is!A kismamaruhák még várhatnak szerintem,fogjuk még unni őket,amikor már csak abba férünk bele!:)
2008. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 20. hét környékén nem tudtam felvenni egy régi nacimat sem.Bár nekem voltak nem olyan vékony koromból nagyobb nacijaim,és azok bőven kiszolgáltak addig.Mostmár 23 hetesen sajna egyik sem jó rám:(
2008. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!