Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak vizsgálatkor meg ultrahan...

Csak vizsgálatkor meg ultrahang után fizettek a fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
Most már hetente kell nstre járnom és az eredménnyel utánna keresnem kell a dokim. ilyenkor is szoktak neki adni, vagy felesleges.
2009. febr. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magánrendelőbe jártam, ott fizettem minden alkalommal a szokásos tarifát. NST-re a terhesgondozóba kellett járni, és a doki oda jött értékelni. Nekem eszembe se jutott, hogy ott is kellene adni bármennyit is.
2009. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy furcsa de megsem fordult a fejemben,hogy ott fizessek neki.Havonta a magánrendelésen fizetek.Szerintem mondaná ő ha tartoznál valamivel.
2009. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam, de inkább utánna kérdeztem. biztos ami biztos.köszi
2009. febr. 3. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még az elején konkrétan megkérdezem hogy mikor miért kell neki fizetni (csak havonta egyszer illetve a szülésnél még akkor is ha már hetente kell járni hozzá)

de szerintem sosem késő rákérdezni.

Gabi 27-hetes

2009. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!