Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vizsgálatkor csak vérvétel...

AFP vizsgálatkor csak vérvétel van vagy van ultrahang is?

Figyelt kérdés

Jáhn Ferenc délpesti?

Csak azért érdekel mert aznap szeretnék menni 4d re kiváncsiságbol hátha kiderül a baba neme.

18.héten kell mennem a magándokihoz.

Szerintetek lesz a korházban 16.héten uh az afp kor?

Tapasztalatok?


2009. aug. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az AFP eredmény ismeretében a 18, hét körül szoktak ultrahang vizsgálatot végezni.
2009. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat akkor megyek 4d re mert nagyon kivncsi vagyok sok ez a 6 hét...legutobb 12.hetin láttam...:-((
2009. aug. 25. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem csináltak afp-kor,csak majd a 20. héten lesz genetikai uh. (viszont a dokim rendelőjében van uh, úgyhogy már a múlt héten (17+3) megmutatta, hogy csaj. Most már szerencsére korán meg tudják állapítani. A 4D még tutibb, de állítólag csak a 24. hét környékén érdemes menni.

Viszont olyat is hallottam már, hogy valaki azért ment korábban, mert sokkal részletesebb, mint a 2D és jobban meg tudják vizsgálni a babát.

Lányt vagy fiút szeretnél?

2009. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia először is gratula a picilakódhoz.

Olyan hosszu az a 6 hét hogy nem látom ezért akarok elmenni...Meghát kiváncsiak vagyunk.Végülis mindegy csak egészséges legyen de ha választani lehet kislány de a párom fiut szeretne..:-)Ugyhogy teljes az egyetértés..:-))

De bármi lesz is nagyon örülni fogunk neki...:-))

Csak egészséges legyen...:-))Kivánok jó egészséget és gyönyörű babát!

2009. aug. 25. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi poci már kezdek bekómálni..:-))
2009. aug. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!