Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét után mindig van...

32. hét után mindig van súlybecslés is ultrahang vizsgálatkor?

Figyelt kérdés
32. UH óta most megnéztek a 38. héten, hogy befordult-e a babám. Utólag láttam ,hogy a súlyt nem becsülték meg, csak BPD-t és FL-t mértek. Ilyenkor már nem szokták a többi méretet nézni?
2008. ápr. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon...illetve azt hiszem,ez is olyan kérdés,hogy fizetsz-e érte.Mert volt előttem egy kismama,akinek mindent megnéztek,nekem meg csak egy BPDt mondott a doki.Igaz ő 36 hetes volt,én meg 30.Majd 2 hét múlva kiderül,hogy mi az igaz.
2008. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelne, hogy mi van ha esetleg túl nagy a baba? Tudom a súlybecslés nem igazán pontos, de azért érdekelt volna, hogy mekkorának becslik. Egy ismerősöm jó egy héttel előbb szült - igaz császárral, egyéb gondok miatt, - de így is 4 kilós volt a babája. Ha ráhúzott volna, gondolom még nagyobb lett volna a babó. Szóval ekkora babát megszülni nem lehet könnyű. De legalább lelkileg készülnék rá.:)
2008. ápr. 7. 18:27
 3/5 A kérdező kommentje:
A 32. héten 1775 gramm-ra becsülték. Azóta akármekkora is lehet.
2008. ápr. 7. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én utoljára 30 hetesen voltam ,legközelebb 38 hetesen vagyis jövöhéten megyek. Fogalmam sincs mekkora lehet a babó! Igy azt sem tudom hogy amiket vettem kisruhákat egyálltalán jók lesznek-e.
2008. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anya azt mondta,hogy szerinte olyan 3000-3200 körül kellemes megszülni egy gyereket,fölötte már nehéz,mert nagy.Amúgy ha a 32 1200,re becsülték,akkor olyan 3200-3300 lesz a vége.

Remélem,hamarosan erre is elér a vp-i kh gyakorlata,hogy nem lehet sem orvost,sem szülésznőt fogadni,és így nem lesz kül az ellátási,és a vizsgálati szintekben.

2008. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!