Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D uh-t lehet úgy kérni...

A 4D uh-t lehet úgy kérni hogy az legyen a 18. hei genetikai uh? Vagy a kettő teljesen elkülönül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az előző (28.hét) uh helyett szerettem volna 4D-t, de nem ment bele a doki. Azt mondta, nem helyettesítik egymást. :-( Pedig anyagilag jobb lett volna. :-)
2009. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a 4d-t ahol csinálják(magánrendelő,magánklinika)

azt nem fogadják el,és pecsétet sem kapsz érte a kiskönyvbe.

Tehát egy államilag elismert pl.Kórház- intézményben kell a 18.heti kötelezőt csináltatni.

Mellesleg én is egyben szerettem volna:((

2009. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én magánrendelőbe járok uh-ra, ott van a nőgyógy. is, a 12. hetit is ott csinálták, de az csak sima volt.
2009. febr. 4. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt ahogy írod. A genetikai az a 4D-s volt. Nekem biztonságosabb volt a genetikait így nézni, s nem később mozizni. Most is így akarom majd.
2009. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 12.hetit nekem is a magándokim a magánrendelőbe csinálta.

Most egy MAGÁNKLINIKÁRA megyek,akik elég elismertek és 18.heti 4d-t kértem-GENETIKAIT!,

DE! a dokim mondta,h a pecsétet CSAK kórházban kapod,tehát azt fogadják el.

De természetesen mindenki oda megy ahova akar.Szíve joga.

2009. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha lehet, akkor mindenképpen egyben fogom kérni. Így több mindent ki lehet szűrni szerintem is.
2009. febr. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!