Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterhelésem eredménye...

A cukorterhelésem eredménye 7,1 lett. A dokim azt mondta, hogy ne egyek cukrot. Eddig sem kívántam az édeset?

Figyelt kérdés

Ehetek pl:műzlit?Vagy mézet esetleg a cukor helyett?

23hetes km


2009. nov. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a méz ugyanolyan hatású, mint a cukor. A müzlik legtöbbjében is van cukor, tehát ezt is érdemes kerülni. Ez az érték viszont nem olyan magas, néha bűnözhetsz.

Egy cukorbeteg kismama

2009. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A müzliben is mindben van cukor. És ha cukrot nem, akkor mézet sem lehet enni. De szerintem ez nem olyan vészes eredmény, nálunk 7,8 a határ.

Ha eddig sem kívántad az édességet, és nem eszel minden nap csokikát, sütikét, és iszod a cukros üdítőket, akkor az már elég lesz szerintem.

2009. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Így van, ahogy az első válaszoló írta. Ha diétáznod kell, akkor mézet, cukrot nem szabad. Ha nagyon édesre vágysz akkor finom diabetikus készítmények vannak, persze csak azt is mértékkel szabad.

De érdemes lenne rákérdezni a dokinál, hogy csak "cukor stop" legyen, vagy a szénhidrát bevitelre is figyelned kell.


Egy diétán lévő 27 hetes kismama

2009. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.Akkor maradnak a diabetikus "édességek",de ki fogom bírni!

További szép estét mindenkinek!:)

2009. nov. 17. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Müzlit ehetsz, amennyiben nem telecukrozott Nestlé vagy stb édesség, hanem 1 kg-osban kapható natur Vollkorn, - vagy vmi iylesmi neve van. Azt 100%, hogy eheted. És még rostos is...
2009. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!