Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok és ma...

21 hetes kismama vagyok és ma rántott camamber sajtot ettem ebédre. Ezt kívántam, de nagyon. Mi bajunk lehet ettől?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

spec. nem leendő anyuka vagyok, én már szültem, de mindegy, kedves mindentudó. Csak szerettem volna rávilágítani, hogy vannak ártalmas dolgok. Azt is mondtam, hogy egy alkalomtól nem lesz baj valószínűleg, de minek kockáztatni. A penészes sajtokban található gombák és baktéruom egészen mások, mint a mesterséges ízfokozók, ezek ugyanis valóban képesek vetélést okozni. Nekem ezt így mondta a nőgyógyász, ennyi.

Amúgy miért sajnálod a gyerekemet? Azért, mert ő legalább meg fog tanulni helyesen írni, vagy mert nem fog úgy tanácsokat osztogatni, hogy nem tudja, miről beszél? Gondolom neked is megvan az a dolog, amire majd neveled a gyerekedet, mert szerinted úgy a helyes, hát nálam éppen ez az. De szerintem ezzel fejezzük is be a vitát, mert ennek a kérdéshez már nincs sok köze. Nyugodtan le lehet pontozni, szívélyeskedjetek csak egymással nyugodtan, én ennél felnőttebbnek érzem magam.

2008. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!