Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hahó! Van itt még valaki?...

Hahó! Van itt még valaki? Mikor kell indulni a kórházba? 38+3 hetes vagyok, egész nap jóslóim voltak most este 10-től meg nagyon durvák. Meddig kell várni az indulással?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány percesek a fájások? Mert az a lényeg...
2011. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szio.

Čn 10percessel indultam a 2orára lévö korházba. Nem tudom milyen messze laktok. Hivd fel a korházat vagy a dokid!

Végy egy meleg fürdöt vagy zuhanyt, ha felerösödnek a fájások, akkor ez az! :-)

Jujj, ügyes legyél! :-)))) Jo egészséget nektek.

2011. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naszóval, nekem azt mondta a doki, ha nem vagyok biztos benne, hogy jósló-e, akkor vegyek be egy No-spát, az a jóslót elmulasztja, a rendes fájást meg nem tudja...

Ha nem múlik el, akkor attól függ, milyen messze a kórház, de 10 percenkénti fájásokat várd meg otthon szerintem. Addig ráérsz, ha már egész nap fájásaid voltak, akkor ez nem lesz olyan gyors dolog. De reggelre meglesz a baba, ha tényleg ez már az. Az a ciki, ha csak jósló, mert akkoris benntartanak... Én ezért nem siettem befelé, csak mikor már tuti volt.

5-10 perces közti és rendszeres legyen a fájás, tehát szépen álljon be szabályos időközökre. Amig egyszer 10 perc, aztán meg fél óra telik el közte, az még nem jó.

2011. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát este 10-től méregetem és 5-10 perc között mozognak.Változó!Köszi,hogy ilyen gyorsan írtatok!
2011. jan. 24. 01:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elkapkodni a kórházba indulást :).Inkább itthon lennék amíg lehet.
2011. jan. 24. 01:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hm, nem tudom. Nekem szépen sorban csökkentek a percek, nem volt össze-visszaság! Tényleg jobb lenne, ha telefonálnál! :-)

második voltam

2011. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött délelőtt, ez ment délután 4-ig, aztán onnan 5 percesek 7-ig, aztán onnan egy percesek, reggel 4 kor lett meg a fiam...

de ez mindenkinél változó, én már biztos bementem volna a kórházba, mondjuk ha nem messze laktok akkor ráér a stabilan ötperceseknél.

ha a derekadba is sugároz már a fájdalom akkor az már nem jósló, nekem ez volt a különbség.

akár most akár napok múlva, de könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2011. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!