Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismamaruhát vegyek?

Milyen kismamaruhát vegyek?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok,már eléggé szorítanak a nadrágjaim.Ha olyan kismama nadrágot veszek,ami most jó rám,azt mennyi idő alatt "növöm" ki?Vagy vegyek nagyobbat?Nem szeretnék sok ruhát venni,azért kérdezem.
2009. febr. 4. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hízol sokat akkor nem kell nagyobbat veni, én 7 kg t híztam össz, s 13 hét körül vttem gatyókat végig hortam őket, aminek derekát állítani lehte, meg hasnak is van külön gumis rés vagy csípőnaci...én csak hasra híztam azt a 7et is
2009. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már a kezdetektől kismamanacit hordok, mert nem voltak kényelmesek a régi nacijaim. Vannak olyan nacik is, amik akár a végén is jók lesznek. Arra figyelj nagyon, hogy ha felpróbálsz egyet, akkor ülj le benne! Ha nyomja lent a pocid, vagy csak nem olyan kényelmes, azt ne vedd meg! Vannak nagyon helyes nadrágok, de nem csak a divat a fontos! Arra is figyelj, hogy magas legyen a korca, vagyis a gumírozott része!

Most vettem nemrég egy nacit, ami most is tökéletes és tuti, hogy a végéig is fogom tudni hordani.

Ha felvetted és nem lóg rajtad, azért dugd a kezed a pocidhoz a nadrágba és told kifele a nacit. Ha nyúlik is még, akkor jó lesz még egy ideig, vagy akár a végéig!

Amúgy a farmerekkel kell jobban vigyázni! Azok a csalósabbak! Jó vásárlást!

23 hetes kismami

2009. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20kg híztam és azt tanácsolom, mivel Te sem tudhatod mennyit fogsz hízni, először csak 1 gatyót vegyél. Én az első nadrágomat amit vettem végül is végig tudtam hordani, csak csípőben volt már szűk. Késöbb úgy 6.-7 hónapban ráérsz venni még, mert úgyis az utoló hónapban lesz leglátványosabb a hízás. Felsőkből én passzosakat vettem,amit végig tudtam hordani. Boldog babavárást!
2009. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha nem hízol sokat, akkor egy naci a szülésig is jó, én elővigyázatosságból egy számmal nagyobbat vettem, mint ami kéne, de így 100*kényelmesebb. (38ast, nem feszít a pocak alatt ülés közben)

Nekem nem derékállítós nadrágjaim vannak, hanem a passzés verziók, nagyon kényelmesek...

Van olyan ami feljön normál nadrágként a melled alá, és hátul engeded ki, és kényelmesnek tűnik...

Van a naci a csípőd alá ér, és onnantól egy kényelmes nyúlós pocak"védő" jön, passzé.

Farmerból is van a passzés, és van a kisvakond naci is:)

Szoknyák szintén ilyenek...

Jah 4hete hordom a nacikat, és még van hely, hová nőni... 20hetet csak kibírunk még:) és ha csak kettőt veszel, azért sem néznek ki sehonnan, és cserélgeted őket...

(felsőket ha jót akarsz, akkor kínaiban veszel, egy: olcsó, kettő: nem néz ki kismamásnak, és így ha nem mennek tönkre, akkor szülés után is hordhatod őket, nekem bevált, kár, hogy naci nincs nekik)

2009. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy a pocakbetét jó lentről kezdődjön, és akkor vehetsz olyat, ami most jó, mert a pocakbetét veled nől:-) Azért jobb, ha némileg rugalmas anyagu nacit veszel, és nem olyat, ami picit sem enged, mert hát lehet a feneked, combod még fog nőni.VAgy ha szeretsz szoknyázni, az a legegyszerűbb:-)

Amúgy www.teszves.hu vagy www.vatera.hu oldalkon és körülnézhetsz, én is ott vettem.

2009. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat,sokat segítettetek!
2009. febr. 4. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont 15hetesen vettem egy nem feszes farmert.A mai napig feltudom huzni.Eddig 12kilot hiztam.Késöbb vettem egy bársony nadrágot is és még az is jo.Tényleg ne vegyél sokat,szerintem felesleges arra a pár honapra.
2009. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso válaszolo vagyok.33hetes jelenleg.
2009. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!