Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól hordtok kismamaruhát?...

Mikortól hordtok kismamaruhát? És mekkorát vegyek?

Figyelt kérdés
10. hetes vagyok, de már szorítanak a nadrágjaim. A kismamanadrágok meg még leesnek rólam. Ha most 42-es a méretem, akkor mekkorát érdemes venni?
2009. júl. 4. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
A méretet azért kérdezem, mert a Teszveszen szeretnék venni ruhákat, úgy sokkal olcsóbb lenne.
2009. júl. 4. 17:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom mert nekem pl a nadrágméretem abszolút nem változott, csak olyan kellett ami derékban vagy passzés vagy laza gumis.
2009. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én varrattam magamnak,igy még olcsóbb volt,és tutira jó. Én nem mernék rendelni.
2009. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes koromtól hordok kismama nadrágot. Az én méretem akkor 40-es volt, most a 18. hét elején 42-est hordok, eddig 3 kg-ot híztam. Ugyancsak a teszveszről, vateráról vettem meg a kismama ruhatáramat.

Érdemes megkérdezni a nadrágok belső-, külső hosszát és a csípő méretét. Mérd le most magad és számolj rá jópár centit, hogy kényelmes legyen és később is jó legyen.

Az előző két terhességeimnél nekem 2 számot nőtt a méretem, ki tudja nálad hogy lesz, lehet, hogy maradsz a 42-es méretednél végig.

Egyenlőre csak nyári ruhát és vékony anyagú nadrágot vegyél, abból még jó lesz a 42-es akár az ősz beálltáig. Utána úgyis a melegebb holmikra kerül a sor és majd meglátod, hogy változott-e a méreted.

2009. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is teszveszen vettem minden ruhámat, és azóta a gyerekenek is mindent.

Nekem sem kellett nagyobb ruha, csak a pocaknak bele kellett férni.

Mérd meg most a derekad, és nézd meg, általában úgy írják, hogy pl 30-52 cm a derékbőség. Tehát ez jó lesz azért végig, ha most mondjuk 28-35 cm a derekad.

Meg ki lehet fogni igen olcsó ruhákat, abból nem gond, ha valami nem lesz jó, nálam is volt olyan, azt eladtam.

2009. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. 12 hetesen vettem meg az első darabokat, mert addigra már nekem is fájt a hasam a rendes nadrágokban, állandóan kigombolva kellett ülnöm, és hát ez kissé kellemetlen volt...

Ez tök érdekes amúgy, mert 44-es az én méretem is, de bőven elég volt a 42-es méret kismamanadrágokból, sőt.. Mondjuk én hízni eddig még nem híztam, csak a pocim nőtt, nem is kicsit. De azért ez elég lutri, jobban járnál, ha felpróbálnád.

Érdemes a baba-mama boltokat is látogatni, mert én is pl. 7000res felsőket vettem 1000ért, csak mert tavalyi modell... na és? :)

2009. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem, hogy én is 10 hetesen vettem meg az első kismamanacimat a lányomnál, mert már szorított minden.

Most még csak épp megtudtam, hogy terhes vagyok, és már szorít minden, megváltás volt a kismamanaci:.)))

2009. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen vettem már kismama nadrágokat, ugyanúgy voltak számozva, mint a normál, csak épp nagy pocakkal kalulálva. Szóval én például ugyanúgy 38-as nadrágokat vettem, és M-es pólókat, csak ezek most kismama verziók voltak.
2009. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 19 hetes, holnap kezdem a 20.hetet. Kismama gatyót még nem vettem, mert jók az eddigiek.

Az előző terhességemből maradt pár gatyó, de azok nagyok, mert akkor 10 kilóval több voltam...

Én is a teszveszen nézegetem a gatyókat. Tegnap néztem üzletben, de a legolcsóbb 6ezer volt...

Annó vettem egy gatyót 5ezerért 25 hetesen. Egy mosás után úgy kitágult mindene, hogy hordani sem tudtam...


Ja, előző terhességemnél 16 hetesen hordtam először kismama gatyót, állítható gumis derekút. Majd a 25. héttől kezdtem a pocakbetétes gatyót viselni.

2009. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, jó lenne felpróbálni. De én már bejártam a várost, és a legolcsóbb helyen is 8000 Ft volt egy kismamanadrág (őrült drága hely ez a Székesfehérvár, meg a Brendon itt léte is jól felnyomja az árakat). És legalább 2 kéne. Az már 16 ezer Ft. A Teszveszen 2000 Ft-ért már láttam alig használtakat. Szóval ezért gondoltam, hogy jobb lenne rendelni. Hát, majd még nézegetem a turikat.
2009. júl. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!