Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy osztálytársam aki azt...

Van egy osztálytársam aki azt mondta nekem hogy hétfőn átesett egy abortuszon de kedden már volt suliban és szerdán már tesizett is. Lehetséges ez? Vagy én voltam félretájékozódva mert én ugy tudom hogy utána vérezni is kellett volna meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Min. 1 napot benntartják, és valószínűtlen, hogy lenne ereje tesizni.

Mekkora egy k.u.rva lenne mellesleg.

2009. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia,

tapasztalatból írom: három napig vannak bent a nem szült nők a kórházban. és csak hétköznap vesznek fel az osztályra, pénteken nem, hétvégén nem műtenek.

Szóval ha ő hétfőn lett műtve, az azt jelenti vasárnap feküdt be... Ilyen nincs.

Vérzünk, de mint aki menstruál, nem fáj testileg... Szóval ha kialszod az altatást, és nem lázasodsz be, utána semmi fizikai bajod nincs, mikor kiengedtek a kórházból otthon zuhany, és rodeóztam a városban...

Kamu...

2009. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A csajommal 12 évvel ezelőtt így jártunk (azóta már házasok vagyunk), szóval vasárnap este bevittem-ügyeletben volt az orvosa, hétfőn küret, hétfőn délben hazavittem (nagyon durván aluszékony volt még akkor) és szerdán már ment egyetemre... de egy napot azért teljesen otthon pihent.
2009. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! amugy ez a csaj állitólag azért mondom igy mert lehet hogy ezek is hazugságok de 13-évesen vesztette el a szüzességét és azóta most 15 éves 10 külömböző fiuval élt nemi életet!
2009. febr. 4. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én egyik nap bementem,és aznap már haza is engedtek! sőt mellettem volt egy nő,aki másnak már délelőttös műszakba ment dolgozni!
2009. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor bent feküdtem vérezgetés miatt, akkor voltak bent abortuszosok, mind első nap befeküdt, megcsinálták neki, aztán másnap haza. De saját felelőségre haza mehetnének. Bár közülük egyik sem vállalta. A műtét után kábák voltak, de másnap már semmi bajuk nem volt.
2009. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ja amúgy undorító. Mármint a kiscsaj, ha 15 évesen már ilyen szexuális életet él! Szomorú! 15 évesen még eszem ágában sem állt szexelni! Ha lányom lesz, nagyon remélem, hogy az ilyenektől meg fogom tudni óvni.
2009. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Milyen könnyedén beszélgettek erről a témáról...szégyen.

Az a lány meg főleg. Agyonverném a szüleit.

2009. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na a kis csaj nem aprózza el :S Van aki 13 évesen még Barbizik ez meg... Nem semmi. Amúgy szerintem kamu ez az abortusz dolog. Én a sógornőmtől tudom, hogy 2 és fél napot tartanak bent a kórházban ha még nem volt abortuszod. Vagyis őt 2 és fél napig tartották bent mikor fiatalon elvette az első babáját. Egyébként ez nem egy műtét. Azt mondta csak egy injekciót kapott amitől "megjött neki". Mondjuk biztos a nagyobb terhességet már nem így veszik el. Olyan rossz rá is gondolni, hogy egy fiatal 15 éves kislány ilyeneken esik át vagy csak ilyeneken agyal... Nem lennék a szülei helyében.

Mondd meg az osztálytársadnak, hogy jobban tenné ha inkább a bizonyítványával más pozitív dolgokkal dicsekedne, "menőzne" mert ezzel csak leírja magát, ha igaz ha nem.

2009. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kolléganőm,akit reggel megműtöttek,délután már a munkahelyen mesélte az "élményeit".Másnap reggel 8-kor munkába állt.Elég megerőltető munkát végzett,mégis ugy pattogott,mint egy bolha.
2009. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!