Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. 4...

27 hetes kismama vagyok. 4 napja fáj a hasam, és időnként keményedik! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál,azt mondták megrövidült a méhszáj,valami C:2000 szerepel a papíromon! Írtak fel nyugtatót meg magnéziumot,és kapok antibiotikumot is! Állítólag gyulladás okozhat ilyet! Valaki aki hasonló tapasztalattal rendelkezik,leírná hogy mi a teendő ilyenkor?És hogy mikorra fog ez elmúlni?Mert azt mondta az orvos,hogy ha nem múlik,akkor be kell feküdni a kórházba!Amit nem akarok,mert van egy 17 hónapos kislányom!Elképzelhető hogy az elmúlt 2 hétben a baba a pocakomban 320 grammot hízott és azért fáj?? Köszönettel!!
2008. jan. 26. 18:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Pihenii nagyon sokat en is igy voltam ezel most 35 hetes vagyok es most is ugy erzek neha, az orvosom azt mondta keszul a mehem a szulesre vigyaz nehogy koraszules legyen belole en drukolok nektek
2008. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Pont ugyanígy jártam én is...

nekem csak 2*2 magneb6-ot írt fel a doki meg sok-sok pihenést. Persze azért parázok időnként meg rémképeim is vannak a koraszülésről, de megpróbálom kordában tartani magamat. 3-4 nap aktív pihenés csodákat tett, alig maradtak meg a keményedések, noha előtte óránként legalább 5-6szor keményedett. Nekem meg egy majdnem 3 éves kisfiam van, mellette is nehézkes sokszor a pihenés, de apu kibírja ezt a 2-2,5 hónapot...Az egyik hasnló cipőben járó kismamának is írtak fel nyugtatót, ugyanaz a doki mint nekem, ő seduxent szed napi 2*felet.

Ha gondolod, írj privi e-mailt és ott tudunk bővebb eszmecserét folytatni :D

2008. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is 2000-es az érték, meg van egy 2,5 éves kisfiam. Kpaok 2*2 magneb6-ot meg az orvos sal megbeszéltem, hogy nincs házimunka, semmi fizikai tevékenység, ha csak tehetem vízszintesben pihentessem magam. Nekem nagyon keményedett a hasam, de 3 nap alatt rendeződött azután, hogy tényleg pihentem. Szerintem próbálj meg te is minél többet pihenni nehogy bekerülj a kórházba. Ja, és azt mondta, hogy ezzel az értékkel nyugodtan túl is hordhatom a babát, csak ne pattogjak, meg a gyerkőcöt még véletlenül se emelgessem.

2008. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!