Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. 1.5 hete...

10 hetes vagyok. 1.5 hete ikerterhességet állapított meg a doki. Sajnos csak az egyik baba fejlődik. Azt mondta 1-2 héten belül el kell kezdődnie a kilökődésnek ami enyhe vérzéssel fog járni. A mai napig sem véreztem, izgulok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A másik babának gyönyörű szívhangja volt,Utrogestan-t kaptam,de azért én félek nehogy vmi baj legyen.Szerdán megyek vissza a dokihoz.Volt valaki hasonló cipőben?
2008. jan. 26. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia.ne aggódj,kifog lökődni,csak idő kérdése.az orvos úgyis szemmel tert titeket.sajnálom,hogy így alakult.de próbálj meg a másik babádra koncentrálni.nem lesz semmi baj.ha valamiben bizonytalan vagy nyugodtan kérdezz rá az orvosnál,és ha valami olyat tapasztalsz ami kételyeket kelt benned,menj el hozzá.gondolatban ott vagyok,és erőt adok neked.tudom nem ismerlek,de hiszek ebben.kitartás!!!
2008. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ugyanebben a cipőben jártam pár hete. 9.hétben voltam először dokinál és megállapította, hogy látja a magzatot, szív pulzációt és lát ott még "valamit", Azt mondta ikrek lettek volna, de szerinte felszívódott vagy fel fog szívódni az egyik. Előtte egy héttel influenzás voltam és akkor volt kb.egy pici cseppnyi vér (alig vettem észre), de akkor még nem tudtam a terhességemről. Talán akkor lökődött ki. Múlt héten voltam dokinál, nyoma sincs a "valaminek", de a másik picurka nagyon szépen fejlődik, mindene megvan és minden rendben. Ne izgulj a természet ilyenkor megoldja az elején, hogy maradnia kell-e, vagy kilökődnie. Szerdán biztosan látni fogja a dokid, hogy melyik lehetőségről van szó. Ne aggódj!!! A lényeg, hogy jól érezd magad, mert akkor a babóca is jól érzi magát. NEM LESZ SEMMI BAJ. Üdvözlettel: 14 hetes kismama.
2008. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!